към жените -майки- кога започнаха да ви став&

  • 2 723
  • 67
  •   1
Отговори
  • Мнения: 452
 може би въпросът ми е глупав но се чудя......... В кой месец от бременността дрехите ви започнаха да се стесняват и да не се побирате в тях ?аз съм в края на 3тия месец и с ужас установявам ,че панталоните ми вече не мога да ги закопчавам .....не е ли много рано все още ?

# 1
  • Мнения: 1 897
При всяка жена е различно.Няма общовалидно правило, но обикновенно на по-слабичките жени по-бързо им проличава бременността (поне такива са моите впечатления).
На мен дрехите започнаха да ми отесняват, когато навлязох  в 5-я месец.

# 2
  • Мнения: 104
На всеки е строго индивидуално. На мен започнаха ми утесняват някъде в четвъртия.

# 3
  • Мнения: 690
На всеки е строго индивидуално. На мен започнаха ми утесняват някъде в четвъртия.


 Peace

# 4
  • Мнения: 1 919
мойте отесняха още 3 месец, но предполагам защото носех преди това тесни дънки и фанелки.

# 5
  • Мнения: X
Ооо, при мен доста рано  Twisted Evil
С първата в третия вече се чудех какво да нося, с втората още по-рано. ooooh!

# 6
  • Мнения: 2 090
При всяка жена е различно.Няма общовалидно правило, но обикновенно на по-слабичките жени по-бързо им проличава бременността (поне такива са моите впечатления).
На мен дрехите започнаха да ми отесняват, когато навлязох  в 5-я месец.
И на мен по това време горе-долу Hug

# 7
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
4-5 месец

# 8
  • Мнения: 8 999
Аз бях с изключително малък корем и качих много малко килограми, но, въпреки това, в края на третия месец вече не можех да си нося тесните джинси. Просто някакси наедрява талията, дори и да не се е отразило все още другаде.

# 9
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 382
Ооо, при мен доста рано  Twisted Evil
С първата в третия вече се чудех какво да нося, с втората още по-рано. ooooh!
   И аз така.

# 10
  • София
  • Мнения: 5 079
Винаги съм била слаба и по време на бременността не напълнях много, но определено има промяна в тялото ми - ханшът ми се поразшири, не фрапиращо, но колкото да не мога да вляза повече в любимите ми панталони и поли, опреди да забременея...  Confused

# 11
  • Мнения: 326
И аз не можех да си закопчавам панталоните в трети месец. Предполагам, защото бях много слаба и всички бяха доста тесни.

# 12
  • София
  • Мнения: 170
При всяка жена е различно.Няма общовалидно правило, но обикновено на по-слабичките жени по-бързо им проличава бременността (поне такива са моите впечатления).
Точно към третия месец не можех да си закопчая копчетата на дънките, а не ми личеше да имам коремче или да съм напълняла. Laughing

# 13
  • Мнения: 1 049
В края на третия месец и на мен вече не ми ставаха, много бьрзо наддавах.  Laughing

# 14
  • Мнения: 1 121
В средата на 3 месец вече панталоните ми бяха тесни. А пък дрехите за бременни-широки Laughing

Общи условия

Активация на акаунт