Болки в китката

  • 3 622
  • 5
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 195
Мили мами, искам да ви попитам дали някой знае лек за болки в китката. От няколко дни от време на време при вдигане на детето ме заболяваше китката /добре поне, че е лявата/, но вчера като исках да го вдигна от кошарата и ме заболя доста силно. От тогава при движение на китката напред-назад или при усукване на страни на ръката или при вдигане на тежко ме боли силно. Гледам си сама децата и непрекъснато трябва да нося малкия, защото нито ходи, нито иска на проходилката Confused Абе ... ще очаквам вашите съвети.

# 1
  • Мнения: 32
Има медицински ленти за ръка, които са или на метър или единични. Мен също много ме боляха и двете китки, защото местех малкия ту на едната ту на другата ръка, а той милият си беше бая едричък. Препоръчаха ми тези ленти и наистина имаша ефект. Ако искаш обаче и за по- сигурно питай ортопед и за някаво мазило, което да намазваш под лентата- то трябва да е нещо загряващо, противовъзполително или както там го водят. Пробвай и по малко, по малко да го слагаш дребчо на проходилка, за 5, 10 минути та да свиква.

# 2
  • Мнения: 299
Ох, и аз съм така от 10 дни. Мажа Фастум гел, но няма ефект. Ще следя темата Sad

# 3
  • Мнения: 780
Ръцете ви са преуморени.Знам, че е трудно, но щадете ги.Трябва да си починат. Мен ми помогна Репарил гел.Облекчаваше ме, когато ги държа в топла вода/не гореща/.

# 4
  • Мнения: 161
аз бих те посъветвала да пробва първо с тези незнам ленти ли се казват както има наколенка и наглезенка , така има и за китката има два вида единият хваща и палеца и адругият само китката в краен случай и аз съм на мнение да пробваш репарил гел.

# 5
  • Мнения: 801
Отиди първо на невролог, може да е и стесняване на нервния канал.
Друг който може да ти помогне е ортопед, обикновено се правят процедури с ток.

Общи условия

Активация на акаунт