Лора Крумова

  • 9 787
  • 98
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Суперсимпатична ми е още от самото начало. Почти сме връстнички, но я считам за надраснала възрастта си.
Обаче едно нещо не мога да разбера- защо от Нова й налагат този лелски имидж?  #Cussing out Това не трябва да е имидж за 27 годишно момиче.  Crossing Arms

Бях чела две версии- че нямала стилисти и имиджмейкъри /вариант,който смятам за по-добър, пред възможността да ти е стилист- безумието К. Халважиян/. Другата версия беше, че тъй като разликата във възрастта между нея и Коритаров е немалка, гледали да внесат някакъв баланс и нарочно я състарявали.  Shocked

# 1
  • София
  • Мнения: 1 402
Не съм попадала на споделената от теб информация, но искам само да вметна, че то и фигурата и много не позволява да се експериментира.
Бързам да кажа, че това не е нападка от моя страна а само констатирам факта, че от доста време е качила доста килца.
Иначе и аз я харесвам!!

# 2
  • София, България
  • Мнения: 5 571
Ако щете вярвайте, но преди месец я видях в Мола - слаба като щека  Shocked

Незнам какво я правят да изглежда такъв тлъстак на екрана  newsm78

а, и беше облечена добре - още по-голяма мистерия  Rolling Eyes

# 3
  • София
  • Мнения: 2 132
Преди я харесвах, но напоследък има нещо, което ме дразни в нея.Като разбера какво е пак ще пиша.

# 4
  • Мнения: 3 622
Харесвам Лора и гледам всяка сутрин сутрешния блок, но не харесвам дрехите с които я обличат и прическите които и правят

# 5
  • Мнения: 601
Харесвам Лора Крумова.Гледам я редовно в сутрешния блок.
Страхотен професионалист, много уравновесена.
Излъчва някакво благородство и умереност във всичко.
За имиджа който и ,мисля че  двамата водещи трябва да са в унисон един с друг.
Не върви до Коритаров да стои някаква 'турбогъзарка' , нали? Wink

# 6
  • Мнения: 1 434
Харесвам Лора  Крумова    гледам я   почети всяка сутрин  ,относно дрехите   ,  имат   си  гардероб и стилист който   отговаря  за  това ...

# 7
# 8
  • Мнения: 9 865
Верно имат стилист, който плаче за уволнение. На Лора не ми харесва най-вече косата, просто не и отива така както често се появява в ефир. А с Коритарката трудно някой може да е в унисон.  Mr. Green

# 9
  • Мнения: 1 734
Изобщо не я харесвам, много лелински изглежда!!!

# 10
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Симпатично лице има, но на фона на Коритаров бледнее.

# 11
На мен Лора ми е симпатична, обаче като забележка към всички от Нова ТВ ще кажа, че не ми харесва отношението към зрителите - прекъсват ги, не им дават да се изкажат, понякога даже се карат с тях, ако имат различна гледна точка към даден въпрос.

# 12
  • София
  • Мнения: 604
и аз я харесвам-много добър професионалист е, но не знаех,че е на 27,мислех си,че е поне на 30-32 Thinking

# 13
  • София
  • Мнения: 2 840
Ако щете вярвайте, но преди месец я видях в Мола - слаба като щека  Shocked

Сигурна ли си, че е била тя?

Лора е много готина, ама няма сила на тоя свят, която да я преобрази от "щека" в сладка пухкавелка на екрана Mr. Green

# 14
  • Мнения: 3 153
Изобщо не я харесвам, много лелински изглежда!!!
Точно! Не само изглежда лелински, но и така звучи. Макар че може да му е щерка на Коритаров ги възприемам като набори на екрана.

Общи условия

Активация на акаунт