? за соковете на HIPP ?

  • 1 592
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 407
Искам да попитам за употребата на този сок дали се разрежда с вода и с колко.За първи път взимам купено сокче и точно на начина на употреба е лепилото и се скъса #Cussing out,така че не разбрах много.Разрежда се с вода или мляко и в какво количество,така ли е? newsm78

# 1
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
За първи път взимам купено сокче и точно на начина на употреба е лепилото и се скъса #Cussing out,

     Simple SmileБлизко до акъла е, че при лепилото ще се скъса, няма защо да размахваш юмруци.За това първо шишето се накисва във вода.

  Не се разрежда с вода сока, няма нужда.След отваряне се съхранява в хладилник до 48ч.

# 2
  • София
  • Мнения: 5 693
Аз давам рядко сокове но винаги ги разреждам с малко водичка защото са мн сладки! Peace

# 3
  • Мнения: 756
зависи , ако на сока е написано че е готов за употреба не се разрежда , но ако не е написано тогава се разрежда 1част от сока с 5 или 6 части вода

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Аз никога не съм ги разреждала  Peace

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 891
Не съм го разреждала.

# 6
  • Мнения: 331
Не разреждам. Някои обаче са по-гъсти и ги давам с по-голям биберон. Съхраняват се в хладилник и се консумират до 48 часа след отварянето.

# 7
  • Мнения: 9 973
не разреждам

# 8
  • Мнения: 398
 На соковете на Хипп пише ,че се разреждат с вода.
 Аз сега започнах да му давам ,но ги разреждам с вода иначе са доста концентрирани.

# 9
  • Мнения: 1 596
Какво е това лепило?? newsm78

# 10
  • Мнения: 407
Какво е това лепило?? newsm78

Ами нали етикета трябва да се залепи за шишето!А лепилото е точно върху упътването на български.Упътването е от вътрешната страна на етикета.

# 11
  • СВИЩОВ
  • Мнения: 556
Ако на сока е написано тогава се разрежда.
Аз повечето сокове до скоро ги разреждах с вода.
Защото не искаше да пие вода и защото са ми много сладки.
От 1 месец пие доста вода и вече не му ги разреждам(или много малко) .

# 12
  • Мнения: 756
има упътване как се упогрбянат и там ако пише да се розреждат се разреждат , но като правило всички  сокове , които се дават на бебита се разрждат с вода , освен ако изрично не е указано да не се.

# 13
  • Мнения: 60
Аз не разреждам с вода.Защо!?Нещо не разбирам?А ако изцеждате плод пак ли разреждате?Аз започчнах направо с готов сок на Гербер.На него пише че може да се разрежда,но не е задължително.Та давах смело,но бебо е на 5м и половина и преди това бях почнала пюрета.

# 14

Общи условия

Активация на акаунт