Апартамент в морски курорт?

  • 12 554
  • 84
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Искам да си купя апартамент на морето в някой курорт.Интересува ме някой,който има вече такъв апартамент да ми каже колко са му горе-долу режийните разноски и издръжката от типа на охрана и т.н.

# 1
  • Мнения: 192
Не се занимавай изобщо с нашето черноморие. За подобни пари може да се намери нещо в северна Гърция - чистота, спокойствие, липса на презастрояване.

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Аз мисля за малък апартамент около 40-45кв.м. Като софиянка н-то поколение винаги съм мечтаела да имам мое кътче на морето Flutter

# 3
  • Мнения: 173
Издръжката от типа на охрана има само в тип затворени комплекси.Иначе ако си вземете в обикновена кооперация пр. в Созопол или Поморие, предполагам че сметките са каквито си ги направиш.

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
за мое спокойствие съм се насочила към типа затворени комплекси с басейн,огради ,охрана и т.н.Все пак ще се ползва 3-4 месеца макс. в годината ,а през другото време няма кой да го наглежда.

# 5
  • Мнения: 282
Поддръжката ще ти е от 5 до 10 евро на квадрат на година в зависимост от комплекса, включва точно охрана, почистване на басейна , градината и тн. Разходите за ток и вода са отделно.

# 6
  • Мнения: 162
Моя мъж продава апартаменти в тези комплекси и ми каза току що, че подръжката варира от 7 до 12 евро на квадрат на година.Ако имаш други въпроси питай пак.

# 7
  • Мнения: 4 380
Мони, в кой комплекс точно продава мъжът ти? Строител ли е? И аз търся точно такова нещо, желателно директно от строител на краен строителен етап.
chocha, към къде си се ориентирала? На мен ми е доста трудно да се ориентирам отдалеч. newsm78 Искам първа линия с изглед към морето в добър и тих комплекс с достатъчно зеленина. newsm78
А също така да има задължително договор за гарантиран годишен наем. newsm78

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Още не съм се ориентирала на никъде
Какво ще рече този гарантиран годишен наем?
moni 81 мен също ме интересува къде?

# 9
  • Мнения: 768
 Гарантиран годишен наем означава, че сключваш договор да ти дават апартамента под наем, когато ти не го ползваш. Но доколко сумата е гарантирана наистина е друг въпрос....

# 10
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
, че сключваш договор да ти дават апартамента под наем, когато ти не го ползваш.


върха...  #Crazy
Нямам думи  Sick

# 11
  • Мнения: 1 873
Аз в момента сондирам въпроса за апартаменти и къщи в Созопол.В старата част са 2000 евро квадрата.
В новата част апартаментите варират
 - двустаен 80 000 евро
- тристаен 100 000 - 150 000 евро и т.н.
за 40 000 евро можеш да си вземеш в някое по старо блокче гарсониера Simple Smile

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
за 900евро квадрата ми предлагам в Созопол в супер луксозен затворен тип апартаменти Peace
80 000,а пък за 150 000 да не говориме,че въобще не бих дала  Peace

# 13
  • Мнения: 1 426
сумата най вече зависи от процента общи части, ако комплекса е с голям двор, басейни и градини естествено че се плаща повече, ако в нот. акт нямаш земя, ще плашаш по-малко.

# 14
  • Варна
  • Мнения: 10 781
Този тип имоти напоследък са много търсени от руснаците.

В района на Слънчев бряг, гледам, много харесват комплекса Санта Марина.

А на Златните някакъв Иглика.

Това е инфо от един руски форум.  Confused

Общи условия

Активация на акаунт