MOLOTOV

  • 958
  • 14
  •   1
Отговори
Така, току-що се прибирам от концерта на Молотов в зала Христо Ботев и съм меко казано разочарован. Всеки, който беше в залата ще потвърди, че звука беше отвратителен. На режисиора на пулта не бих му поверил и 3 ватово касетофонче. Незнайно по какви причини обаче му беше гласувано доверие за озвучаването на концерта. Понеже съм от хората, които не могат да търпят да ги правят на маймуни смятам да заведа дело срещу Тангра мега рок, за да ми възстановят парите за концерта. Пазя билетите и касовите бележки, които трябваше да са спомен от дългоочаквания концерт. Моля всички недоволни от качеството на тъй наречения концерт да пишат в темата и също така да си запазят билетите, за да могат да им бъдат възстановени парите при евентуален успех. Лично аз ще направя всичко по силите си да получа възмездие. Надявам се всички недоволни да пишат в темата и да подкрепят тази инициатива. Лично аз очаквам официално обяснение от радио Тангра. Също така се надявам всички недоволни от организацията да помогнат с рапространяването на тази тема, по форуми медий и тн. В Понеделник ще се консултирам с адвокат и смятам за задвижа нещата, всяка финансова и морална помощ ще е от полза. Писна ми да ме правят на маймуна. Въпроса ми е какво мога да направя за да бъдат възстановени парите на максимално много хора. Идеята е превенция на подбни с чиста съвест мога да кажа измами. За да се случи това обаче отговорните хора трябва да понесат сериозни финансови загуби.

# 1
  • Мнения: 2 759
                     Кофти, пич  Tired! Успех, стискам палци да успеете!

# 2
  • Мнения: 545
абе  пич ти само за това ли се регна тука?

# 3
  • Мнения: 2 674
След тази тема пича отива да помага на майките за имена Mr. Green

# 4
  • Мнения: 606
  Свобода за Българските фенове!
       Смърт за Тангра Мега Рок!
                          bowuu

# 5
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Малко ми "поолекна"  ...... т.е. няма да се терзая че вчера не успях да отида  Wink Иначе MOLOTOV са ми една от любимите групи , но наистина една кофти организация и озвучение може да прецакат всичко  Tired

# 6
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Леле, паднала съм зад борда някъде по пътя и никой не ме прибира... ooooh! Какви са тези "Молотов", бе хора? Какво свирят? Я дайте някое парче насам.
Вай, вай.

# 7
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Леле, паднала съм зад борда някъде по пътя и никой не ме прибира... ooooh! Какви са тези "Молотов", бе хора? Какво свирят? Я дайте някое парче насам.
Вай, вай.

http://www.vbox7.com/search/?offline=1&vbox_q=MOLOTOV   Hug зАповЕдайтЕ  Wink

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Малко ми "поолекна"  ...... т.е. няма да се терзая че вчера не успях да отида  Wink Иначе MOLOTOV са ми една от любимите групи , но наистина една кофти организация и озвучение може да прецакат всичко  Tired
Е, не! Не прецакаха всичко!!
Въпреки звука и гейовете Dubios и Babyface clan  Sick, после беше страшно готино и изобщо не съжалявам за някакви си 25 лв.

Ако ще само да ги гледаш, пак ще е готино  Crazy

# 9
  • Мнения: 212
абе  пич ти само за това ли се регна тука?

Ааа това е само защото не знаеш аз защо се регнах тук навремето Simple Smile Ама айде да не ти казвам че гледам отказваш цигарите нещо...  Simple Smile

# 10
  • Мнения: 2 196
Ааа това е само защото не знаеш аз защо се регнах тук навремето Simple Smile Ама айде да не ти казвам че гледам отказваш цигарите нещо...  Simple Smile
Я кажи, защото имаме известни спорове по този въпрос с едни съфорумки. Даже леко залагане се заформи. Sunglasses

# 11
  • Мнения: 11 747
наш приятел беше на този концерт, но още в 19часа беше толкова пиян, че не вярвам да е чул лошото озвучаване... Rolling Eyes

# 12
  • Мнения: 2 759
...Ако ще само да ги гледаш, пак ще е готино...
                  Може би, и все пак плащаш не само за това...

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
А може би само за това плащаш... иначе нямаше да е 25 лв билетът..  newsm78

Но ако бях тръгнала да съдя Тангра, първо щях да ги съдя, че ми прецакват ушите със световнонеизвестните гейове Дъбиъс и позьорите Бейбифейс клан.  Joy

# 14
  • Мнения: 647
Леле, паднала съм зад борда някъде по пътя и никой не ме прибира... ooooh! Какви са тези "Молотов", бе хора? Какво свирят? Я дайте някое парче насам.
Вай, вай.
И аз така. Помислих , че нещо за коктейла "Молотов"ще нищите... за справка тук : http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%BE%D0%BA%D1%82%D0%B5%D0%B … D1%82%D0%BE%D0%B2
Все конспирации ме тресат !!!

Общи условия

Активация на акаунт