Съвременен дизайн за "обикновения" човек - 4

  • 52 894
  • 284
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 640
Тема за идеи за боядисване, обзавеждане и декориране на дома, съобразени със съвременните тенденции или просто добри идеи, които ще ни помогнат да направим домовете си красиви и уютни и които да са достъпни за "обикновения" човек.

Нашите теми:
Тема 1
Тема 2
Тема 3

# 1
# 2
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
Може ли още малко снимки точно от тази стая ако имаш интересува ме пердето ...ще слагам нещо подобно и търся идеи...Благодаря предварително  bouquet

# 3
# 4
  • София
  • Мнения: 3 390
Това с щайгите е много готино, ще взема да го предложа на баба и дядо за вилата...Благодаря ти, кия!

# 5
  • София
  • Мнения: 4 397
Изпуснах 2-3 теми  ooooh! много пишете  Hug
Аз успях само в първата да се запиша, сега ще черпя идей, че на пролет догодина де  Whistling ни чака обзавеждане  Peace

# 6
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Eййй, това  с щайгите много ми допадна  Peace

# 7
  • Мнения: 1 599
ani_4ka, мерси за линка,  Hug ама не е точно това. Идеята е да е сложена само една ролка тапет на едната стена или 2 в двата края на стената. имаше една много хубава снимка точно с такъв тапет и ако я намеря ще я пусна.

~Marchela~   , сега видях сайта за тапетите. мерси   bouquet
някой интересува ли се от щампи за рисуване (на стена) . тук намерих (не е супер асортимента, но все пак...) и са доста евтини. ако някой е мераклия мога да купя и за него. Ще си ходим до бг началото на май и после края на юни.
ето такива - http://www.plaidonline.com/productDetail.asp?itemID=28913&pr … =False&page=2
http://www.plaidonline.com/productDetail.asp?itemID=29275&pr … =False&page=1

Последна редакция: нд, 13 апр 2008, 13:32 от Maris

# 8
  • Мнения: 560
maris.. и други - наи добрите тапети са  в Genesis - срещу Мола на Стамболийски и на Витошка към Южния парк.Малко са скъпи някои..ама си струват.

# 9
  • Варна
  • Мнения: 103
Записвам се, ние вече почваме да стягаме апартамента.Още сме на етап умуване newsm78 и затова тая тема ми е СУПЕР полезна.
Искам да благодаря на всички, които имат време и не жалят сили да дават идеи, сайтове и снимки!
БЛАГОДАРЯ ВИ, ЧЕ ВИ ИМА, И ЧЕ СПОДЕЛЯТЕ ОПИТА И ВИДЯНОТО ТУК!!! newsm10 newsm51

# 10
  • Мнения: 588
кия това с щайгите е супер!

# 11
  • Мнения: 958
За тапетите, според мен, най-голям избор има в магазин тапетия, май беше, на мадрид и черковна. Там има тонове каталози. Повечето са по поръчка. Нашите дойдоха за около седмица, но не ги бяхме изчислили, та чакахме още една  Embarassed
Също в домко има много.

# 12
# 13
  • Мнения: 2 641
Моля ви дайте идеи за декорация с гипсокартон: кубове, рафтчета, етажерки и разни причудливи форми. Много ми се иска да си направим такива, само дето ме няма много по идейната част.

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 2 469
запис Wink

Общи условия

Активация на акаунт