Втори път не бих .... (2)

  • 17 631
  • 135
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 2 211
Записвам се в новата тема.

# 2
  • Монреал
  • Мнения: 631
 Peace

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 702
и от мен запис  Peace

# 4
  • Варна
  • Мнения: 911
 и аз се записвам Hug

# 5
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
.

# 6
  • Мнения: 5 462
Запис и от мен

# 7
  • Мнения: 863
Аз искам да попитам дали има някой ,който да си е сложил естествен паркет в кухнята и да си казва сега:"Втори път не бих го направил"

# 8
  • Мнения: 4 380
Аз искам да попитам дали има някой ,който да си е сложил естествен паркет в кухнята и да си казва сега:"Втори път не бих го направил"

Ако искаш да решиш за себе си дали да слагаш, трябва да помислиш колко оливаш пода. При всяка стопанка е различно, зависи колко и какво се мие, както от навиците и и наличие на техника.

И да има тук  такава, която мие на ръка голямо количество съдове и прави големи локви около себе си, съсипвайки паркета, значи ли че и при теб ще е същото?

# 9
  • Мнения: 863
При наличие на съдомиялна,според мен въпросът с оливането на пода е решен. Имам ли други пречки да сложа естествен паркет в кухнята ? В момента  живея в апартамент,който изобилства от плочки и теракоти, и някакси ми се иска да ги избегна  доколкото мога в новия дом.

# 10
  • Мнения: 3 216
А втори пьт какво бихте избрали: дьрвени или метални курнизи?

# 11
  • Мнения: 5 178
А втори пьт какво бихте избрали: дьрвени или метални курнизи?
a защо ?

# 12
  • Мнения: 282
А втори пьт какво бихте избрали: дьрвени или метални курнизи?

Дървени  Peace

# 13
  • Мнения: 5 178
Сори не съм прочела внимателно ..
Аз съм с пластмасови, че най не си личат. но ако искам акцента на стаята да е върху пердетата бих си сложила дървен.

# 14
  • Мнения: 4 916
А втори пьт какво бихте избрали: дьрвени или метални курнизи?

Дървени не бих избрала втори път. Просто у нас повечето неща са дървени, металните липсват, и се получава известен дисбаланс. С други думи скоро ще купуваме метални.

Общи условия

Активация на акаунт