крем за лице 20+

  • 5 708
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 146
здравеите красиви мами  bouquet
бихте ли ми препоръчали крем за лице Rolling Eyes
или просто ми кажете какъв ползвате.
кожата ми е на места в т зоната по мазна,а иначе е нормална,абе смесена ми е кожата Crazy
благодаря ви

# 1
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Хубаво, леко хидратиращо кремче,нищо друго не ти трябва да си ,,товариш,, кожата.....

# 2
  • Мнения: 146
Хубаво, леко хидратиращо кремче,нищо друго не ти трябва да си ,,товариш,, кожата.....
да и аз тоева бих предпочела,но си нямам никаква идея Rolling Eyes каква марка да е

# 3
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Зависи в какъв ценови диапазон трябва да е кремчето....?

# 4
  • София
  • Мнения: 965
Така и така има отворена тема дай и аз да попитам  Whistling
24г нормална към мазна Тзона нормална към суха останалата зона  Joy
забелязвам лееки бръчки около очите вече  #Cussing out ако се сетите за подходяш крем за лице с удоволствие приемам преложения  Hug
А за около очи не знам има ли нужда да си взимам още, но и тук компетентно мнение няма да откажа   
цена среден към висок (ама не много) клас, но ако може да е двуцифрена сума не три  hahaha

# 5
  • Мнения: 649
Така и така има отворена тема дай и аз да попитам  Whistling
24г нормална към мазна Тзона нормална към суха останалата зона  Joy
забелязвам лееки бръчки около очите вече  #Cussing out ако се сетите за подходяш крем за лице с удоволствие приемам преложения  Hug
А за около очи не знам има ли нужда да си взимам още, но и тук компетентно мнение няма да откажа  
цена среден към висок (ама не много) клас, но ако може да е двуцифрена сума не три  hahaha

Аз ползвах на Нивеа този новия във флакончето. Искам да ти кажа, че съм пробвала какви ли не глупости, но от този крем определено кожата ми беше много свежа!

# 6
  • Мнения: 2 631
Vichi Oligo 25 (за нормална към смесена кожа е, хидратантен, противоалергичен)
Екстра хидратиращо кремче, около двайсетина лева е! Супер икономично. Ползвам го вече повече от 4 месеца и имам поне още за един месец.  Peace
С много фина и нежна текстура и съм доволна от него!  Laughing

# 7
  • Мнения: 1 645
Ползвам на Vichi termal fix UV .
Доволна съм.
Има SPF 20

# 8
  • Мнения: 9 865
Аз съм много странна с кремовете. Ползвам всякакви ( е Диор и Шанел не), последно дори се мазах с Бочко (имах много сухи участъци) и бях изненадана от ефекта му Simple Smile. Преди това ползвах на Авен, също бях доволна. Понастоящем се мацотя с един на Клиник и чакам от Ягодка този крем на Ланком. Не мога да кажа още дали става или не. Смятам, че до 30 г. ключовият момент е хидратация. Знам, че някои момичета ползват и кремове против бръчки, но аз се стремя да отложа максимално момента на закупуването на такъв крем.

# 9
  • Мнения: 177
Аok има серия за 20+. Аз в момента ползвам точно такъв, макар да съм на малко повечко от 20. На мен ми действа много добре. Преди ползвах Тhermal Fix на Vichy, но този ми се отразява по-добре на кожата. Струва 4-5?. Не знам дали го има в БГ. Тук го купувам от дрогерия. http://www.aok-kosmetik.de/index.php?id=54
Иначе подкрепям мнението за леко и хидратиращо кремче. На мен лично ми отне доста време, докато намеря подходящия крем за мен.
Сега се сещам, че има една хидратираща емулсия на Oil of Olaz, на която отдавна съм ѝ хвърлила окото, но още не съм ѝ докарала реда. Тя е овлажняваща, много лека и се води за всеки тип кожа(знам, че много хора не одобряват продукти за всеки тип кожа, но за този съм чувала доста добри отзиви), става и за основа за грим. http://www.schlecker.com/Bild.aspx?Typ=2&Code=599443001&land=de

# 10
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Момичета,доволна съм от Термал фикс 1 и 2 на Виши,но сега искам да сменя хидратиращия .Пред дилемата съм между Хидробаланс Фреш на Юсерин и Диоскин на LED.Някой има ли отзиви и препоръки относно тези кремчета?

# 11
  • Мнения: 249
вземи си едно хидратиращо кремче,друго май не ти трябва за тази възраст, аз ти препоръчвам Хепидерм на Лореал

# 12
  • Мнения: 630
Предполагам, че Хидробаланс на Юсерин е добро решение, или пък новият на Виши- акуатермал или нещо такова беше

# 13
  • Мнения: 483
Ами да попитам и аз в тази тема  Simple Smile Какъв крем за около очи бихте препоръчали. На 23г. съм,досега не съм ползвала крем за тази зона, но вече е време. Искам нещо за ефективна профилактика срещу първи бръчки. Насочила съм се към Eucerin или Avene  newsm78

# 14
  • Мнения: 5 173
Има цяла тема за околоочните кремчета, потърси там, ще намериш изчерпателна информация там

Общи условия

Активация на акаунт