vapros4e

  • 878
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 22
zdraveite i ot men
ot skoro sledq tozi forum i bih iskala da zadam vapros4e.predvaritelno se izvinqvam 4e pi6a na latinica no nqmam kirilizator.zna4i polozenieto e takova predi 1g i 4 mes srqhme da se pazime za6toto re6ihme 4e iskame bebe.togava o6te ne se be6e prevarnalo v maniq be6e po-skoro ako stane hubavo ako ne- nqma problem i za tova nito sam si pravila ovu testove nito sam merila BT.sega kogato tova e ve4e po-skoro mania i kato pove4eto ot vas si vnu6avam kakvi li ne priznazi se se6tam 4e vednaz to4no 2-3 dena predi menzisa imah kafenikavo zacapvane koeto prodalzi 1-2 dena sled tova 2-3 dni ni6to i nakraq taka nepriqtnata lelka.ta vaprosa mi e vazmozno li e tova da e bila ne6to kato neuspqla bremennost???za men e vazno da znam za6toto ako e da tova bi ozna4avalo 4e pone nqmam hlamidii.nali taka newsm78 sega 4eta za tezi gadinki i se 6a6kam a nqma kak da otida na lekar za6toto ne sam v balgaria v momenta i prosto ne znam kak da obqsnq na lekarq tuk za kakvo iskam da se izsledvam. po princip bolkite v krasta si gi imam otkakto se pomnq no ne sam im obra6tala vnimanie no tozi mesez sa osobeno silni i v na4aloto si pomislih 4e veroqtno e simptom 4e ne6to e stanalo vapreki 4e imam 10 -ovutesta.sega kato 4eta 4e moze da e simptom za hlamiidii moze da si predstavite kakvo mi e :crazyeyes:predpolagaemiq mi menzis trqbva da e na 20.04 no nqmam vse o6te tipi4nata bolka v gardite koqto pri men po zakon zapo4va 10 predi M
blagodarq predvaritelno  i se izvinqvam za dalgoto slovoizliqnie i dano da se razbira ne6to

# 1
  • Мнения: 2 309
Лично на мен ми е трудно да те разбера...Искаш да питаш,дали имаш хламидия!?

# 2
  • Мнения: 135
Мила, горе точно преди да започне списъка с темите във форума има цяла лента с бутончета. Накрая и има едно тъмно синъо бутонче EN. Като кликнеш можеш да си избереш да пишеш на кирилица.  Hug

А ти защо точно хламидии реши, че можеш да имаш с това зацапване? Аз не съм хипер компетентна, но мисля че има ред други причини да се появява такова нещо. Аз непример го имам, но по скоро къмто овулацията. Не се шашкай толкова и почети внимателно из форума и интернет, но не за хламидии, а за кафеникаво зацапване. Може да откриеш много неща.
Там лекарят не те изследва по повод на това, че искаш дете, а още няма?

# 3
  • Мнения: 22
ne zaradi zacapvaneto a zaradi bolkite v krasta.toku 6to 4etoh v edna ot temite 4e moze da e simptom za hlamidia. znam 4e nqma vra4ki tuk moze bi prosto mi se e poiskalo da spodelq naposledak s tova bebepravene sam se vmania4ila i se 6a6kam ot vsi4ko.obe6tavam sledva6tiq pat da pi6a na kirilica Embarassed

# 4
  • Мнения: 718
Зацапването, което описваш може да е било от имплантиране, а след това да ти е дошло защото бременността е била неуспешна и да се е получило нещо като съвсем ранен спонтанен аборт? Това ли имаш предвид? Ами според мен на практика е възможно, но няма как да се разбере  Rolling Eyes А ако се притесняваш за хламидията най-добре се изследвай, няма друг начин да се установи

# 5
  • София
  • Мнения: 1 247
Мила marinella,
1. Зацапването преди цикъл може и да е симтом на неуспешна бременност, тъй като голям процент от бременностите се прекъсват в много ранен етап и доста често дори остават незабелязани, но то може и да е признак на настъпващата менструация.
2. За хламидията не може да се съди само по болките в кръста, тъй като те може да се дължат на куп други причини. Това заболяване се доказва само с изследване-вагинален секрет или чрез вземане на кръв, тъй като в повечето случаи на ранен етап протича безсимптомно.
3. Не си внушавай разни болести, а когато имаш възможност си направи необходимите за това изследвания.
Желая ти късмет!

Общи условия

Активация на акаунт