Стягане на корема след раждане

  • 2 001
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 967
Здравейте!
Родих преди 3 седмици и коремът ми жече изглежда почти както преди - само че това е само привидно, всъщност коремът се прибрал, но кожата е още отпусната и ми се ще да й "помогна" да стане по-бързичко стегната както преди. Та питането ми е знаете ли колко време след раждане мога да почна да правя гимнастика и по специално коремни преси? (Родих нормално и много леко, така че отдавна съм се възстановила след раждането, но с физически натоварвания гледам да не се занимавам още, а може би вече няма нужда да се пазя  Rolling Eyes)
И второто ми питане е можете ли да препоръчате крем за стягане, с който да си мажа корема?
Благодаря предварително   bouquet

# 1
ne mislq 4e korema moje da se prebere po nqkakav na4in sled razdane spored men tova zavisi ot elasti4nostta na kojata toi ili se prebira sam ili ne no ako nqkoi e uspql da da go prebere po nqkakav na4in 6te se radvam ako go spodeli s nas smile3523

# 2
  • Мнения: 5 362
Споделям ти моите начини,които имаха ефект:
Веднага след раждането започнах да нося стягащ колан.Родих като теб,бързо се възстанових и ходех редовно на фитнес.Аз имах като цяло доста килограми за сваляне,не само корема ми беше проблем Wink За козметика - не съм ползвала кой знае какво-маслото на Икаров против стрии,и на Дева стягащия крем.Ако не можеш да отделяш време за тренировки в зала,прави коремни преси вкъщи и върти обръч.Но редовно,без да пропускаш и ден!За храненето не мога да ти кажа нещо специално че съм яла или не-падам си чревоугодник и това с диетите не ми е в стихията.За това предпочитам на наблягам на спорта.Но ти си прецени-ако можеш да се лишиш от лакомства,мазнини,тестени-да,защо не,ефекта ще е по-бърз и по-добър.
  bouquet Успех!

# 3
  • Мнения: 4 678
Нели,щом се чувстваш добре,може да тренираш Peace

# 4
# 5
  • Мнения: 967
Благодаря много за отговорите   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт