На пазар в Будапеща и Виена

  • 1 645
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 115
Здравейте,
Предстои ми пътуване до  Будапеща и Виена. Дайте съвети къде там може да се пазарува за деца и какво има смисъл да се пазарува от там.
Предварително благодаря.

# 1
  • Мнения: 339
За Виена детски дрешки на нормални цени имат в H&M и C&A . Имат отделени по един етаж само детски дрешки като почнеш от 0 месеца до 16 години, но какво си заслужава е трудно да се каже зависи какво ти трябва, пък и като знаеш цените  в БГ можеш да сравниш и предцениш на място.
Аз предпочитам тези в H&M въпреки че са мааалко по скъпи и с по-малък избор на цветове, но пък винаги са изпипани от всякъде и примерно панталонките така са измислени че трудно умаляват, пижамите също. Синът ми има например едни дънки които са от 2 до 4 месеца и все още ги носи(като бермуди а стават и на къси панталонки Mr. Green)
 Филиали има в Моловете като  Donau Centrum, Shopingcentur Süd, както и на големите пазарски улици Мария-хилфер щрасе и Кертнер щрасе.
 А иначе и в Kik и NKD също има дрешки, на доста ниски цени, но избора е по малък и знам само около нашия квартал къде има и трудно мога да го обясня Confused ААААА и ако минеш покрай някое Tchibo влез да видиш, там пускат чат-пат интересни неща, но не винаги за деца, сменят се през една две седмици.

Общи условия

Активация на акаунт