Градината - идеи и решения - 2

  • 125 294
  • 573
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 708
Ето и новата тема за градината. Хайде момичета, показвайте красоти и идеи   bouquet

Старата тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=255404.0

Последна редакция: пн, 14 апр 2008, 14:42 от Tandoori

# 1
  • Мнения: 1 715
Пу първа в новата темичка.

# 2
  • Мнения: 1 494
 1swing newsm41 Flowers Four Leaf Clover Flowers Sunflower Flowers Rose  Nature Sunny- от всичко по много в новата тема... Laughing  bouquet

# 3
  • Мнения: 668
запис да не ви изпусна Simple Smile

# 4
  • София
  • Мнения: 1 511
И аз да следя от близо! Grinning

# 5
  • на втория етаж
  • Мнения: 248
И аз се записвам  Grinning Grinning Grinning

# 6
  • Мнения: 1 494
Малко допинг  Laughing:









# 7
  • Мнения: 9 481
 newsm81 страхотни красоти!

# 8
  • Мнения: 2 037
Честита нова тема!
Днес косихме тревата за първи път този сезон.

Моля, дайте в първия пост линк към старата тема   Praynig

# 9
  • Мнения: 4 150
Много интересна тема. Ще се запиша - може да ми хрумня някоя идея. Ние имаме градина, но аз нищо не разбирам от цветя, треви и дървета. А ще излизам в майчинство и мис е иска да се занимавам.

# 10
  • Мнения: 1 494
Аз откакто родих започнах да мечтая за парк или поне полянка чиста от стъкла, фасове, пластмасови боклуци и кучешки...., по която да си пусна спокойно детето, че дори и босо. Уви, единствения реален шанс засега, е да си я направя сама у дома. Почнала съм вече. Та те разбирам за какво говориш. Grinning

# 11
  • Мнения: 301
Здравейте и от мен .Ние събота и неделя си бяхме на вилата ехх супер беше поне за децата.А като си изкосих тревата стана толкова меко и зелено.Децата тичаха боси.А аз си насадих паричка някои да знае далисе размножават

# 12
  • Мнения: 1 715
А аз си насадих паричка някои да знае далисе размножават
Да размножават се.Те са като игликата стават на големи бунове и после можеш да си разсаждаш и аз имам из тревата.За съжаление като я косят не ми ги пазят,но те след една седмица пак излизат.

# 13
  • София
  • Мнения: 1 511
Като видях този допинг ....
...веднага се сетих за много скъпа на мен снимка с любимите ми лавандулови поля....

# 14
  • Мнения: 3 091
Красота! планирам да засадя покрай оградата туфи лавандула! много обичам аромата и цвета им!

Тревата ни е набола, обаче градинарите не са валирали и тепърва ще го правят. Не са се справили и с наклона към улицата. Ще трябва още пръст да насипват...

Общи условия

Активация на акаунт