Яхния или луканка-мъжете знаят ли какво искат?

  • 7 904
  • 141
  •   1
Отговори
  • Мнения: 671
Заповядайте на кулинарен спор.
Важи ли правилото-Всяка вечер луканка,ама на мъжа от време на време му се дояжда и яхния.Или зависи от луканката. newsm78

# 1
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Не знаят ОМОРФИС, Whistling КАКВО ИСКАТ,ГАДОВЕТЕ МУ С ГАДОВЕ Twisted Evil

# 2
  • Мнения: 2 863
Хора, мъчите се да разберете неразбираемото, да вкарате правило в нещо, дето го има откак свят светува.
Мъжете са полигамни, направени са да сеят семе, жените от как свят светува се грижат за децата. Луканка или яхния, все тая според мен- в един момент ще му се прийска , това, което няма. От мъж лично съм  го чувала, че няма значение, колко е изключителна  жената, че може да я обича, може всичко, но просто  идва момент, в който иска друго, че това били глупости как брака ако не вървял дъра- бъра- ми неговия си вървеше и си ги караше наред и като го питаш " добре бе защо", вдига рамене и  казва" не знам защо"... просто искам.....
Та пожалвам ви успех, ако  мислите че ще  разбулите таз мистерия. Аз лично се отказах преди години да ги  разбирам.  Да ме разбират те мен, ако не могат  - ако щат Crossing Arms
ОХ, май не се изказах много кулинарно, за което ще ме прощавате Mr. Green

# 3
  • Мнения: 671
Не съм психолог,но си мисля че това просто им е в природата.Да доказват сами на себе си колко ги бива,кви мъжкари са,да си мерят един друг..........
Не че другата е нещо повече или по различна,просто тя го гледа влюбено в очите,повдига му егото и разни други работи,повтаря му колко е велик,не му мрънка защо си е метнал чорапите насред хола или защо не е изхвърлил боклука.
Защото когато един мъж се обвързва с жена с брак или без брак,той сякаш забравя че семейството не е само любов,забавления и секс, а е преди всичко отговорност.
И когато жената поиска от него да прояви такава,веднага става досадна кучка,която все мрънка за нещо.
Така си мисля аз,ако съм в грешка нека някой от мъжете ме светне.


# 4
  • Мнения: 451
Хм,да ядат каквото искат Whistling
Време е вече ние да определяме какво ще ядем Party Joy

# 5
  • Мнения: 463
Хм,да ядат каквото искат Whistling
Време е вече ние да определяме какво ще ядем Party Joy
Peace Peace Peace
  Браво Пати!И аз така мисля!

# 6
  • Мнения: 408
Не съм психолог,но си мисля че това просто им е в природата.Да доказват сами на себе си колко ги бива,кви мъжкари са,да си мерят един друг..........
Не че другата е нещо повече или по различна,просто тя го гледа влюбено в очите,повдига му егото и разни други работи,повтаря му колко е велик,не му мрънка защо си е метнал чорапите насред хола или защо не е изхвърлил боклука.
Защото когато един мъж се обвързва с жена с брак или без брак,той сякаш забравя че семейството не е само любов,забавления и секс, а е преди всичко отговорност.
И когато жената поиска от него да прояви такава,веднага става досадна кучка,която все мрънка за нещо.
Така си мисля аз,ако съм в грешка нека някой от мъжете ме светне.




Опит за светване !
Децата, опознавайки света, търсят границата на позволеното. Опитват се да я преминат, за да разберат , докъде точно стига тя. Опитват се да я заобиколят, за да разберат , навсякъде ли е определена.
Някои мъже, но в по голямата част жените, правят точно това, скривайки се зад понятието отговорност .
Няма лошо в това да искаш по добър живот , за себе си и за децата си, стига да не изпускаш от поглед възможностите на семейството си. Защото в момента, в който загубиш този поглед, веднага ставаш "досадната кучка,която все мрънка за нещо".
Когато човек си купува нещо важно, гледа и цената, и си прави сметка , какво ще му струва това.
В този смисъл , е важно отговорността да бъде оценена и от двамата, а не насила.
Наложената отговорност, е като, да си купиш нещо скъпо, на кредит, който не знаеш, дали ще можеш да върнеш.
И най богатия и толерантен мъж, започва да се изнервя, когато чува постоянно " Искам", и когато направи това , което се иска, идва следващото "Искам".
Много по продуктивно е жената да направи така, че мъжа сам да се досети, какво се иска, отколкото да го повтаря многократно.

# 7
  • Мнения: 451
inkel ,нали не искаш да кажеш,че ние сме тук щото нямаме граници на искане newsm78 и сме се превърнали в "кучки" newsm78

И пак до там стига въпроса,която жена е кротка,доволна на всичко,което и поднесе божеството и приемаща всичките му божественни постъпки и реакции е О.К.

Която жена има изисквания и претенции ,отстоява си позицията.....в един момент -чаша бистра вода Mr. Green

# 8
  • Мнения: 408
patricia_p, съжалявам, че не си разбрала, какво исках да кажа.
Не съм казал всички, за мен обаче, жена , която не си поставя граници на исканията, не е жена, а малко дете. По горе обясних защо.
След любовта, семейството се крепи не на изисквания и претенции, а на дипломация.
Това е само мое мнение, ти си го тълкувай както искаш.

# 9
  • Мнения: 451
Нали границите на исканията би трябвало да са двустранни,същото се отнася и за дипломацията,според мен Thinking

inkel ,разбрала съм те,май newsm78

# 10
  • Мнения: 1 425
Не съм психолог,но си мисля че това просто им е в природата.Да доказват сами на себе си колко ги бива,кви мъжкари са,да си мерят един друг..........
Не че другата е нещо повече или по различна,просто тя го гледа влюбено в очите,повдига му егото и разни други работи,повтаря му колко е велик,не му мрънка защо си е метнал чорапите насред хола или защо не е изхвърлил боклука.
Защото когато един мъж се обвързва с жена с брак или без брак,той сякаш забравя че семейството не е само любов,забавления и секс, а е преди всичко отговорност.
И когато жената поиска от него да прояви такава,веднага става досадна кучка,която все мрънка за нещо.
Така си мисля аз,ако съм в грешка нека някой от мъжете ме светне.
Жените също се доказвате една на друга.
Жените също предпочитате да ви казват колко сте красиви и привлекателни, вместо да ви мрънкат че сте качили 10 кила и сте заприличали на ... и защо не ходите на фитнес.
Много жени когато се "обвързват" с мъже изобщо не мислят за отговорности, а само за секс и забавления. И си избират пълни идиоти. А после се чудят защо идиотите не поемат отговорности.
А обявяват че БНД бил ЕРД.
Та не ми стана ясно, каква е разликата между мъжете и жените.

# 11
  • Мнения: 463
 Незнам какво искат мъжете,мислих за това днес.Ако си търсят красива,винаги ще си намерят и по-красива,ако искат умна,в последствие разбират че чак толкова умна не им е трябвала,ако искат реализирана в професията си,ами не могат да я управляват,малко по смачкана ще си намерят.За краткото ми време в този форум видях всичко това,видях и неща за които и не предполагах,заменени за баби,заменени за мама.Общо взето решат ли че нещо започва да не им е удобно,все ще си намерят за какво да си го сменят.Сега да уточня че го говоря за мъжете,защото в този форум изобилства от такива примери,иначе съм сигурна че има и такива жени.Всеки от нас има претенции,нормалните хора имат нормални такива.Включително и моето БНД,въпреки че непрекъснато повтаряше"аз претенции към теб нямам",добре че се разведохме че най-накрая чух че той имал претенции,само дето на мен вече не ми пукаше за изискванията му. hahaha

# 12
  • Мнения: 671
Жените също се доказвате една на друга.
Жените също предпочитате да ви казват колко сте красиви и привлекателни, вместо да ви мрънкат че сте качили 10 кила и сте заприличали на ... и защо не ходите на фитнес.
Много жени когато се "обвързват" с мъже изобщо не мислят за отговорности, а само за секс и забавления. И си избират пълни идиоти. А после се чудят защо идиотите не поемат отговорности.
А обявяват че БНД бил ЕРД.
Та не ми стана ясно, каква е разликата между мъжете и жените.

Виж сега,уважавам всяко  чуждо мнение ,но въпреки всичко не съм много съгласна с теб .
Като жена ще ти кажа,че когато жена се омъжва,първото което гледа във бъдещия съпруг е дали е добре осигурен,дали е сериозен и отговорен,дали не е алкохолик,наркоман,какво е отношението му към децата и неща от тоя род.
Секса и забавленията са важно нещо,но едва ли ще се омъжа за първия кретен само защото го бива в кревата.
Аз съпруга не съм била,бях от другата страна-демек-"бивша кифла"
Така че много добре знам какво мисли един мъж за онази "досадница" в дома му.Само мрънка-"направи това,свърши онова"
Да, и най-голямия й грях е че е качила 10 кила.
По тая логика аз ще се развеждом,щото мъжа ми оплешивява. newsm78
Разликата между мъжете и жените е че в брака жената търси сигурност и спокойствие,а мъжете бързо се отекчават от това.
Знам че не си съгласен-ми ти си мъж ,а аз жена. Wink

# 13
  • София
  • Мнения: 6 477
Както се казваше в стария виц: Двама приятели гледат супер красива манекенка (сложете име по желание) и единия се пита кой ги оправя такива хубавици като тази? newsm78 А другият му отвръща - еееее, и тя е омръзнала на някой!!! Wink Wink
А също и другата класика - Семейство в кравеферма. Гледат как бикът върши своята работа. Жената назидетелно: Видя ли колко пъти може бикът?
А мъжът: А ти видя ли, че всеки път е с нова крава? Wink
Мисля, че накратко обясних нещата, както ги виждам за себе си!
Колкото до исканията на жените и намирането на първия голям е...ч и замъкването му към гражданското....Пантерчо, ха недей да спориш с кака си!  NaughtyИмала съм по-добри ...чи, които никак не съм искала да правя бащи на детето си и не съм го правила! Но БНД показваше сигурност и отговорност+ демонстриране на определени положителни емоции към скромната ми особа....Та затова реших, че е достоен...А той накрая се измъкна с тъпи обяснения...които трудно скриваха новото му финансово попадение под форма на нова кака!!! Много късно усетих, че всъщност задоволяване на финансовите му нужди са били за него само и единствено условие за връзка....Но така е в живота!!!!

# 14
  • Мнения: 408
Разликата между мъжете и жените е че в брака жената търси сигурност и спокойствие,а мъжете бързо се отекчават от това.
Знам че не си съгласен-ми ти си мъж ,а аз жена. Wink
И тъй като в повечето случаи, мъжете се грижат за сигурността на семейството, очакват спокойствие в семейството, а не изисквания и претенции без край. И като го нямат в къщи, го търсят другаде. Има и много мъже , които след като се оженят, предпочитат да си стоят в къщи, или да излизат със семейството. Обаче насила това не става, а по собствено желание.

Общи условия

Активация на акаунт