Моля, препоръчайте ми ендокринолог в София

  • 1 631
  • 3
  •   1
Отговори
Здравейте, имам проблеми със щитовидната жлеза. Моля, препоръчайте ми ендокринолог в София, който работи към Здравната каса.
Прочетох почти всичко писано по темата. Интересува ме има ли такива, които ходят при д-р Демирчев във ВМА.
Видях препоръки д-р Демирчев и за д-р Каменов от Александровска болница, но само в един пост.

# 1
  • София
  • Мнения: 4 573
Аз ходя при д-р Галева от поликлиника Младост. много съм доволна. Работи с касата.

# 2
  • Мнения: 14
препоръчвам ти ,като добър ендокринолог д-р Бусарска в 5ДКЦ Студентска поликлиника на 2рия етаж.Има обаче изключително много пациенти и трябва да си запишеш предварително час

# 3
  • София
  • Мнения: 4 573
препоръчвам ти ,като добър ендокринолог д-р Бусарска в 5ДКЦ Студентска поликлиника на 2рия етаж.Има обаче изключително много пациенти и трябва да си запишеш предварително час
Аз лично не съм доволна от нея. Откри ми базедова болест, за което си платих, въпреки, че бях с направление. Накара ме да си платя всички хормони, щото нямала направления. След диагностиката ми даде успокоителни, вместо лекарства за тиреотоксикоза.  #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт