Късата коса

  • 9 231
  • 62
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 423
Късокоси мами, какви са ви късите
прически и как ги поддържате?
Експериментирате ли често?

# 1
  • София
  • Мнения: 1 320
Моята коса е къса! Постригана съм на етажи, като най-горе и доста скъсена и си я права рошава. Имам и бритон, който е крив, от късо постепено към дълъг - в най-късата си част не е по дълъг от 2 см.. Отделно си направих и руси кичури. Според мен късите прически са много по свежи и лесни за подръжка. Аз много експериментирам с прическите си!

# 2
  • Мнения: X
Нямам определена прическа,  но косата ми е къса. Дори супер къса - около 2 см.
Поддръжката й е лесна, а именно: всеки месец на фризьор за подстригване и боядисване.
Когато ми се експериментира го правя с  цвета  просто, защото с дължината не мога да правя експерименти.  Grinning

# 3
  • София
  • Мнения: 202
От както си отрязах дългата коса се родих  Wink Най-редовно си експериментирам с прическите,днес също - направих се на каре и се боядисах светло-пепелно руса и НЕ съжалявам  newsm44

# 4
  • Мнения: 9 865
Аз съм на каре, това се брои за късо мисля. Експериментирам много, най-много с цветовете, но и с дължините. Доскоро имах бретон, сега съм го пуснала да расте.

# 5
  • Мнения: 3 153
И аз съм с къса коса от известно време, но пак ще я пускам, че нещо много бързо ме отегчи тази прическа. Ето:

Последна редакция: пн, 14 апр 2008, 11:40 от Petинка

# 6
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Точно исках да предложа да сложите по някоя снимка.
запазена ма®ка , интересно ми е да видя твоята. Simple Smile

Аз не съм от вашата категория, но сестра ми много експериментира и е била с доста къса коса и различни цветове, дори леко зелена.

# 7
  • Мнения: 5 299
От една година съм с къса коса, и мога да кажа само с 2 думи, че НАправо се Родих Grinning Колкото повече се въртя нощем като спя, толкова по-ефектна ми е прическата Mr. Green ПОради късокосместата прическа мога спокойно да експериментирам с цветовете, което също е голям +...


Преди бях така: ...То не бяха маски за коса, преси, опъване, сешоари..... ooooh! Дългата коса си е бреме. Освен това е задължително да е хубава, за което се изискват ужасно много грижи.

# 8
  • Мнения: 172
И аз съм фен на късата коса и съм с такава , макар че експериментирах и с дълга / удължена/ , но не е за мен дългата коса.  Сменям цвета редовно, а и формата доста - от супер мъжко късо до по-дълъг бретон, а другата част стърчаща, понякога отзад си я издухвам от долу нагоре, сменям  начина на заресване / не че използвам гребен де/, зализана зад ушите или издърпана напред , гелосана, наредени кичури точно на пътя, безразборни кичури в 3 подобни цвята.Най -новия ми модел е с естествен цвят и всеки ме пита с каква боя съм Laughing, че то и аз бях си я забравила дори.
Най-хубавото на късата коса е че ако нещо не се харесваш в момента или заради салонна грешка просто се подстригваш отново и за няколко седмици си готов за нови подвизи и визия. С една дума не бих си пуснала дълга коса, въпреки че на другите жени ми харесва.

# 9
  • MUC
  • Мнения: 297
Аз съм с нещо като късичко каре, което не знам дали се води точно къса или по-скоро средна.
Експериментирам сутрин в зависимост от това, на коя страна ми се е смачкала косата  Crazy
С пяна например могат да се постигнат толкова много различни ефекти...

Освен това косата ми расте супер бързо и  в рамките на 2 седмици прическата ми вече леко се е променила.  Laughing

# 10
  • Мнения: 19 284
Аз съм с къса коса, изтънена по краищата и отпред на етажи. Прили4а на каре. Поддръжката е много по-лесна от тази на дългата коса.

# 11
  • Мнения: 804
Важно е и къса коса да ти отива, а на мен определено не ми Sad Иначе гледам, че сега на мода е късата черта, дълго отпред и на етажи отзад, на много мацки им отива, но си мисля, че също изисква поддръжка и време. Няколко пъти съм се опитвала да се докарам с къса коса, е не се харесвам и това е, лицето ми е овално и као се подкъся изглежда дебело ooooh!

# 12
  • Мнения: 2 768
И аз от известно време се присъединих към късите дължини. След като отрязах дълга коса, която беше до средата на гърба.

В момента съм с прическа  Bob Style, с леко ретро вид. Но и моята расте доста бързо, и след седмица-две ще е на класическа черта.

Ако е по-разбъркана сутрин я заглаждам с пресата за 2-3 минути. Лятото определено ще го изкарам така, много ми е гот!

# 13
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Аз също харесвам късите коси,но мисля,че на мен няма да ми отива  Thinking

# 14
  • Мнения: 3 423
А какво значи на каре? Като на Нешка Робева ли?
Или като на Виктория Бекъм?

БеБето, много ми харесва прическата ти!!!!

Моля, слагайте снимки, като описвате.

Общи условия

Активация на акаунт