Бременлийки,хваща ли ви вечер съклета на краката??

  • 4 151
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 559
За тези,които не разбират думата"съклет" Sick...пояснявам.Като се изпънете я на дивана,я в леглото..едно такова гадно усещане в краката,и трябва постоянно да ги движите,масажирате....отвратително е... #2gunfire
Ходя на yoга за бременни,там уж ни показаха няколко упражнения за това,но при мен не помага...ейй откачам понякога #Cussing out,не мога и да заспя,щото все трябва да си търкам краката един в друг ooooh! Sick

# 1
  • Мнения: 2 755
Може да те сърбят от разпъването на кожата. Мажи ги с мазен крем

# 2
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


 За това не искам да си лягам вечер.Единствено ме спасява да си ги обливам с ледено студена вода(калявам се  Flutter).Винаги под краката имам и възглавница, между краката друга...........Абе докато се наместя да заспя и е станало време да ставам Confused

# 3
  • Мнения: 91
не само на краката .но и на ръцете.  Cry

# 4
  • Мнения: 745
Не съм изпитвала подобно нещо. Sad

# 5
  • Мнения: 104
О, да всяка вечер ме хващат лудите. smile3511 А през нощта като ми се схване някоя жила на стъпалото на крака или мускула по-горе полудявам.  tantrum

# 6
  • Мнения: 9 973
О, да всяка вечер ме хващат лудите. smile3511 А през нощта като ми се схване някоя жила на стъпалото на крака или мускула по-горе полудявам.  tantrum
и аз бях така,а сърбежа ме подлудяваше

# 7
  • София
  • Мнения: 627
И при мен го имаше това. Помагаше ми (за известно време) като ги кисна в студена вода...

# 8
  • Мнения: 1 117
И с двете бременности ме хващаше Twisted Evil Ей влудяваше ме това усещане , хеле ми идеше и да ги отрежа Wink В офиса шефа ми направи такава една поставка за крака и си ги държаш по-нависоко , та не оттичаха , а вечер киснех в студена вода. Облекчаваше ме. Simple Smile

# 9
  • София
  • Мнения: 17 591
Ако усещането е като сърбеж - външвн - мажи се с крем всеки ден след баня. Ако е като мускулно схващане, се консултирай с лекар, вероятно трябва да вземаш магнезий.

# 10
  • Мнения: 14 472
същата работа. направо полудявам, мъжа ми два пъти, още повече като си легнем да спим и аз като почна напред назад, под одеалото, извън одеалото - луда работа. и в никоя книга нито в нета срещнах да пише за такъв проблем, пише само за спазми в мускулите на краката по време на бременност, а аз такива не съм имала въобще!
и аз ги обливам със студена вода, някои пъти по 10 минути да се вледеня едно хубаво Mr. Green

# 11
  • Мнения: 315
Незнам дали ме хваща съклет, но ми е все горещо или студено, постоянно ги вадя отвън, после вътре ...Обръщам се в обратна посока на леглото и така заспивам  CrazyВсяка нощ се събуждам и после трудно заспивам - обикновено гледам някой филм, докато ми се доспи.
Вечер моя съпруг ми масажира краката и после ме  гали по гърбето и така заспивам по-лесно Peace..., но само докато се пробудя отново през ноща

# 12
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Не само като си легна ами и ако съм вървяла повече през деня ме мятат още докато си седя седнала .Отвратително е

# 13
  • Мнения: 188
Много неприятно чувство, аз всяка вечер съм така, но не знаех, че и на други се случва, мислех си, че ме хващат нервите.

# 14
  • Мнения: 2
Здравейте мами! И аз съм така всяка вечер,полудявам!!!Едно усещане-отврат, и трябва само да се движа , иначе мине се,не мине време и пак това гадно изтръпване  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт