Фемигландин - някой пил ли е и имаше ли полза?

  • 5 044
  • 5
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 6 302
Това е хранителна добавка с екстракт от пупалка. Той подпомага втечняването на цервикалната слуз. Продават го аптеките Лечител. Моля, ако някоя от вас е пила, да сподели.

# 1
  • Мнения: 3
Пия го от 7 месеца, по принцип пише в официалния сайт, че се пие от първия ден на менструацията до датата, смятана за овулация. Аз получих един много добър ефект, нарастване на гърдите и редовна менструация, но нищо повече, за сметка на това започнаха да ми излизат доста големи пъпки, а лигавицата на матката става прекалено дебела и ... съответно менструацията е доста обилна. Аз имам съмнение че препарата съдържа някакви естрогени !!!??? Това е моя опит, надявам се че при други жени е дал по - добър резултат, но при мен очакваният резултат - забременяване, не се получи. От следващата менструация го спирам, ще пробвам лененото масло.

# 2
  • Мнения: 2 617
Аз, Зази. Hug
И да, имаше полза. Бременността не се запази, но все пак беше факт, и то определено контактът беше поне ден преди овулацията.
Хм... това ме подсеща да взема да го попия пак.

# 3
  • Мнения: 50
Здравейте!

sirmas гледах сайта на Лечител и там няма и следа от информацията, която даваш... Пише, че добавката е подходяща за лечение на ревматоиден артрит... Ако цитираш друг сайт щеми пратиш ли линк? А за лененото масло ще споделиш ли, как влияе върху репродуктивната система?

caritas, ти имаше ли някакъв проблем или го пи профилактично?

# 4
  • Мнения: 3
http://209.85.129.132/search?q=cache:duYgQWsOU_sJ:www.lechitel.b … ct=clnk&gl=bg
  това е линкът за сайта на лечител, зази интересува ме ти как приемаше таблетките newsm78

# 5
  • Мнения: 2 617
http://209.85.129.132/search?q=cache:duYgQWsOU_sJ:www.lechitel.b … ct=clnk&gl=bg
  това е линкът за сайта на лечител, зази интересува ме ти как приемаше таблетките newsm78

Благодаря за линка.

Аз пиех таблетките според упътването - два пъти на ден по две капсули.
Съдържат есенциални мастни киселини, които като цяло спомагат за хормоналния баланс, също така и витамин Е.
Не съм забелязала някакви странични ефекти.
Забременях на втория месец от опитите, може да е просто съвпадение или късмет. Но сега опитваме вече 9 месеца и нищо, ще почна да го пия пак в комбинация с ленено масло, дано да има ефект.

1fairy , пих го просто с надеждата да подпомогне забременяването, така че може да се каже, че съм го приемала профилактично. Wink

Общи условия

Активация на акаунт