Правили ли сте ликвидация на магазин за дрехи?

  • 2 133
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 290
въпроса е към търговците.Правили ли сте ликвидация на магазин за дрехи и в какво се е изразявала тя?намалили сте цените с проценти или..?пише ли се нещо срок на витрината?нали при намаленията има

# 1
  • Мнения: 91
да правих януари месец ,намалих цените повечето на покупни цени ,но не всички . Успех имах и то голям, но най голям ще имаш ако си продавате вие !

# 2
  • Мнения: 78
Сори, аз не съм търговец, но се интересувам каквие точно дрехи искаш да ликвидираш... Бих искала да си купя нещичко...

# 3
  • София
  • Мнения: 392
Ммм да, най-добре покани съфорумките и няма да имаш нужда от надписи и срокове.

# 4
  • Мнения: 1 290
ок като я направя ще ви информирам Winkдо 2 дни

# 5
  • Мнения: 1 290
ми направих ликвидацията на детски дрешки

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
въпроса е към търговците.Правили ли сте ликвидация на магазин за дрехи и в какво се е изразявала тя?намалили сте цените с проценти или..?пише ли се нещо срок на витрината?нали при намаленията има
задътлжително трябва да имаш дата от-до, ако намаляваш стоките трябва да е написано кои стоки  и от каква цена на каква стават. Има глоби ако минат на порверка за това най-добре се обади на потребителите да ти кажат най-точно

# 7
  • София
  • Мнения: 5 651
прекрасно, сега дай малко повече инфо, къде се намира магазина ти, какво по-точно се предлага в него, за какви възрастови групи, ценови диапазон и мисля, че много скоро ще реализираш стоката си.  Peace

# 8
  • Мнения: 47 888
ми направих ликвидацията на детски дрешки
ми кажи адреса и ще дойдем

# 9
  • Мнения: 824
По закон трябва да има мято в магазина на което да обявиш,че правиш намаление,ликвидация или каквото си решила.На всеки артикул задължително трябва да има старата и новата цена.Срокът за обявената ликвидация също е задължителен(от__до__).Ако не успееш да разпродадеш всичко в посочения срок,трябва да коригираш написаното.

# 10
  • Мнения: 1 290
ИНТЕРЕСНО МИ Е  и за тези кошове които ги правят обикновнно  в магазините и вътре има намалени стоки.как се процедира.хем са намалени,хем не пише никъде по витрината че има намаление.

# 11
  • Мнения: 824
ИНТЕРЕСНО МИ Е  и за тези кошове които ги правят обикновнно  в магазините и вътре има намалени стоки.как се процедира.хем са намалени,хем не пише никъде по витрината че има намаление.

Хем подлежат на санкция,ако бъдат проверени от съответните органи.

Общи условия

Активация на акаунт