Къде в Бургас (9)...

  • 60 400
  • 585
  •   1
Отговори
# 1
  • Бургас
  • Мнения: 5 675
Къде да потърся съдове от меламин (ония шареничките за микровълнова) и то по възможност да не са от китайските? Имах много хубава голяма купа с капак, която ми вършеше идеална работа и се водеше италианска, но мъж ми успя да я строши  #Cussing out и сега не съм успяла да си намеря някъде подобна  Praynig

# 2
  • у нас
  • Мнения: 5 696
 bowuu bowuu

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 702
запис  Blush

# 4
  • Мнения: 1 975
Копирам си питането от старата темичка, защото се опасявам, че няма да има отговор, а спешно ми трябва Sad

Момичета да ви попитам: някоя от вас скоро да си е правила изследване Васерман, ако може да ми каже за колко време става и колко струва  newsm78

Мерси предварително  Hug

# 5
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Дзак!

# 6
# 7
  • България
  • Мнения: 3 617
 Peace

# 8
  • Мнения: 539
аз пък да питам за една марка обувки Xti някой може ли да ми каже хубави ли са,има ги в два магазина,като цена малко ми се видяха скъпички,но си харесах едни обувчици,ама им се чудя,не знам колко са качествени.Защото имаше едни детски маратончици,ами те си бяха с дупка в плата и лепилце на подметката,та се чудя дамските доколко ще издържат,тези които си харесах са 89лв,а за мен това си е малко скъпо и за тази цена бих искала нещо качествено.

# 9
  • Мнения: 539
за изследването за Васерман не си спомням за колко време ставаше-май за няколко дни,но можеш да се обадиш в лаборатории Лина(стърсачката им излизат телефоните)и там да питаш за колко време и колко струва.Или пък в Света София-там нали също правят изследвания,можеш да се обадиш и да питаш.

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
аз пък да питам за една марка обувки Xti някой може ли да ми каже хубави ли са,

Скоро ги заглеждах, испански са, но някой модели ми изглеждаха, все едно са правени в час по трудово обучение.

# 11
  • Мнения: 420
искам да попитам на коя болница в бургас,казвате новата? и ако може да ми кажете с влак ако идвам в бургас,коя гара е по близо до тази болница,владимир павлов или централна,някой ако може да ме опъти,ще съм благодарна ..   bouquet

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 1 879
искам да попитам на коя болница в бургас,казвате новата? и ако може да ми кажете с влак ако идвам в бургас,коя гара е по близо до тази болница,владимир павлов или централна,някой ако може да ме опъти,ще съм благодарна ..   bouquet
Според мен става дума за многопрофилната болница или както я знаят в Бургас - първа поликлиника. От централна гара транспорта ти е по-удобен. Спирката е точно до гарата и почти всички автобуси спират на болницата. От Владимир Павлов единствения ти транспорт е такси

# 13
  • Мнения: 191


Момичета да ви попитам: някоя от вас скоро да си е правила изследване Васерман, ако може да ми каже за колко време става и колко струва  newsm78

Мерси предварително  Hug
5.00или7.00лв.Правят ги във всички Микробиологични лаб.(ХЕИ,Първа пол.Кожния диспансер...) Peace

# 14
  • Мнения: 1 975
Благодаря много за отговорите  Hug Hug Hug

Златни сте  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт