Фризьорски курсове - във Варна къде?

  • 32 224
  • 64
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 782
Пиша тук темата, не знам дали е за тук,но форумът е мястото където научих доста неща. Все по-често се допитвам до него, затова реших да пусна тук тази тема. Годеника ми иска, има желания да изкара курс по фризьорство, та затова да ви попитам, имате ли някаква информация във Варна как вървят цените, при кого си струва да се изкара? Thinking
За София, като възможност също не отпада, въпреки че знам при стилист Капанов курсовете са около 2-3 хиляди? А той води ли такива и във Варна?
Ще се радвам да ме светнете по въпроса.

# 1
  • Мнения: 3 782
Никой ли не знае нищо по въпроса Rolling Eyes Открих тази фирма, http://pbc-varna.com/ някой да има мнение?

# 2
  • София
  • Мнения: 15 913
Знам за София. При К...в - есента бяха около 5000 лв. Дъщеря ми кара първо маникюр, след това фризьорство,но на друго място.  Ако искаш координати за София мога да пратя на ЛС. Цената - 3 месеца х 300 лв + 100 лв за изпит/фриз/, маникюра - 100 лв + 50 за изпита. Комисията за изпита е от фриз. техникум, издават легитимна диплома по изисквания на  ЕС. Проучвах мин. лято - дипломата на К....в тогава не беше  призната от М-во на образованието.  Сега обещават да и намерят и работа, да видим..

# 3
  • Мнения: 3 782
Мале, толкова ли са ги дигнали Shocked Ние по-миналата година разучавахме. Ами да пратими, от информация не се плаша.

# 4
  • Мнения: 79
В салоните "Нуши" провеждат обучение, но след това оставаш да работиш за тях. Старият им салон на Пирин е учебен салон.
За друго място незнам

# 5
  • Мнения: 3 782
В салоните "Нуши" провеждат обучение, но след това оставаш да работиш за тях. Старият им салон на Пирин е учебен салон.
За друго място незнам
Знаеш ли цени, и за колко време след това се остава да се работи там? Защото ние не сме от Варна, имам роднини при които може да остане, чудех се между Варна и Шумен,но тук при нас няма избор.
Може ли да ми дадеш повече информация.

# 6
  • Мнения: 3 622
В салоните "Нуши" провеждат обучение, но след това оставаш да работиш за тях. Старият им салон на Пирин е учебен салон.
За друго място незнам

И в салона им на "Ян Палах" съм виждала реклами че провеждат курсове, но за цени не знам

# 7
  • Мнения: 79
Ще разпитам подробно и още утре ще пиша.

# 8
  • Мнения: 648
    За София горещо препоръчвам Венета Игнатова!

# 9
  • Мнения: 79
ani_4ka давам ти телефонният номер на управителя на салона им в Пикадили Парк - 0897946881. Казва се Даци. Мисля, че така е най-добре, да получиш информация директно от тях. Кажи му, че имаш тел. му номер от Маришка и всичко ще е ок.
Успех,

 Simple Smile

# 10
  • Мнения: 3 782
Благодаря ти много  Hug и на всички други,които ми писаха   bouquet  bouquet

# 11
  • Мнения: 985
Лелее,как не съм я видяла тази тема. ooooh!Питайте мен,аз карах на скоро такива курсове. Grinning
При Нуши изобщо не ходете,ще си дадете парите на вятъра и както при повечето такива салони във Варна.Аз се записах за 6 месеца в Ани Стил,няма година откакто е отворен салона.Е,честно ви казвам и там хвърлих една камара пари на вятъра. Close Тая Ани ,която преподава курсовете е от София и през повечето време я няма изобщо във Варна.Оставя ни ей така,да се учим сами върху клиентите.Няма кой да ти обясни,а бе изобщо е много зле. Tired
 Сега започнах при една жена в Аспарухово да се дообучавам и ще работя за нея.Тя провежда курсове към Шфарцкофт-много добри Peace.Ако все още не сте се записали,мога да говоря с нея кога ще се провеждат новите курсове и да ви дам координатите.Поне там при нея наистина се научава,мога да ти гарантирам,а не само ей така да ти вземат парите и накрая нищо. Money Моят съвет е ако не се е записал годеникът ти все още,да не бърза изобщо да го прави.Повечето са мошенници във Варна-обирджии. Tired
Ако искаш ми пиши лс,да ти дам по-подробна информация. Peace

# 12
  • Мнения: 79
Мила Чочка, незнам в кой салон на Нуши са те обрали за фризьорски курс след като там пари НЕ взимат. Това го знам и го казвам от личен опит. Брат ми започна курс в Нуши преди около 3 години. Жената директно му каза курса нищо няма да ти струва, идваш и се учиш. Единственото условие беше след като удържи на напъна и се научи да остане да работи за тях. Това е. Пари не взимат, но и не дават докато трае обучението ти.
Та ти в кой салон каваш си ходила на обучение??? Peace

# 13
  • Мнения: 985
Мила Чочка, незнам в кой салон на Нуши са те обрали за фризьорски курс след като там пари НЕ взимат. Това го знам и го казвам от личен опит. Брат ми започна курс в Нуши преди около 3 години. Жената директно му каза курса нищо няма да ти струва, идваш и се учиш. Единственото условие беше след като удържи на напъна и се научи да остане да работи за тях. Това е. Пари не взимат, но и не дават докато трае обучението ти.
Та ти в кой салон каваш си ходила на обучение??? Peace
аз там не съм ходила на обучение,но преди да се запиша на курс бях питала тук там, разни мои познати фризьорки и те ми казаха това. Peace Не знам преди 3 години какво е било при Нуши,но в момента този салон,който е на Пирин,не съм чувала изобщо хубави неща за него. Rolling Eyes
А колко време трябваше да работи брат ти там? Thinking

# 14
  • Мнения: 4 202
Имам координатите на една фризьорска школа във Варна.
Не знам до колко са добри и какви са цените, управителят ни е познат, но нищо конкретно не мога да ти кажа.
Ходила съм веднъж за сешоар там, прави ме момичето, което преподава- много беше готина, но пак казвам нямам кой знае какви наблюдения.
Ето координатите, намират се в една пряка срещу катедралата.

Професионален Фризьорски Център
ул. Братя Шкорпил 26А
052/62 62 94

Общи условия

Активация на акаунт