Седатиф пс- За депресия и нервни с-я

  • 46 327
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 469
Здравейте майчета! Много ви моля ако някоя от вас е пила от тези лекарства да ми каже по колко са и предписали хомеопатите ви! Аз си ги купих, но тук нямаме хомеопат! В листовката пише 3х2 на ден! На мен това ми се вижда множко! Вече повече от три седмици съм ги купила и все повече усещам че имам нужда да ги пия! Много ви моля да ми помогнете! Praynig  bouquet

# 1
  • Мнения: 148
Ами аз не съм се консултирала с хомеопат, но от години пия седатиф и съм страшно доволна.Някаква магия има в това лекарство-просто ти връща спокойствието, без да усетиш, т.е няма замайване на главата, отпадналост или подобни като при другите- нормалните успокоителни. Аз така ги пиех в началото-3 пъти по 2, ама сега само инцидентно като не издържам пия произволен брой и се спасявам. Сигурно не е хубаво, ама не съм забелязала да вреди по какъвто и да е начин.
Дано ти помогне!

# 2
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Преди време давах на мъжа си. Промяната беше просто коренна. Давах му обаче само вечер по 2 хапчета, понеже се притесняваше да не оказват влияние при шофиране и работа с машини.
На детето също давах вечер по 1 таблетка.

# 3
  • Мнения: 2 000
Първият път като ги пих беше, защото не можех да спя през нощта. Тогава ги пих всяка вечер по 2 хапченца преди лягане. Обаче в периоди когато бях доста напрегната и нервна ги пиех и през деня или 3х2 както пише в упътването.
И аз съм много доволна от това лекарство.

# 4
  • Мнения: 208
Хубави са ефикасни.Но се смучат.

# 5
# 6
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051

Кое е толкова ужасно?! Мнения ли трупаш? Или наистина си ужасен?

# 7
  • Мнения: 468
По скоро второто, но да не изпадаме в подробности  Grinning
Мненията са за да се изказват, не да се трупат. Дадохте ми тема за размисъл. Ще медитирам върху това. Благодаря ви   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт