Моля,дайте информация за позиция касиер в Райфайзенбанк?

  • 1 791
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 75
Ще бъда безкрайно благодарна на всички отзовали се!
Имам спокойна и приблизително добре платена работа/извън банковия сектор/ ,с много свободно време.Моля ,посъветвайте ме дали си заслужава да я сменям.

# 1
  • Cофия
  • Мнения: 1 211
Моя приятелкя почна работа там, плащат и около 600лв + бонуси, но каза, че е страхотен гърч, много отговорна работа е Peace това  е, което имам като инфо от нея, нека някои по-запознат да каже

# 2
  • Мнения: 78
Това което аз знам също е от приятелка, но става въпрос за друга банка. Работата е много и доста стресова, отговорна и в този смисъл натоварваща. Заплащането е средна хубост. На свободно време не разчитай.

# 3
  • Мнения: 3 405
Имам спокойна и приблизително добре платена работа/извън банковия сектор/ ,с много свободно време.Моля ,посъветвайте ме дали си заслужава да я сменям.

Не я сменяй. В Райфайзен не е спокойно и се работи много и до късно Simple Smile

# 4
  • Мнения: 4 965
Честно казано, хубавото заплащане в банковия сектор е на доста по-високите позиции. За парите, които дават, стресът и отговорността не си заслужават. Peace

# 5
  • Мнения: 389
Хич не ти трябва да се набутваш между шамарите, стой си на "спокойната и приблизително добре платена работа"! Не говоря конкретно за Райфайзенбанк, а за всички банки, позицията - Касиер е неблагодарна работа - голяма отговорност за малко пари!

# 6
  • Мнения: 75
Благодаря ви на всички до тук  Hug .Имам време до утре да помисля и да реша.
Много ми е трудно,тъй като днес се и попазарих за заплатата малко,но при мен това определено не е водещо.
Парите на никого не му стигат,но аз съм на принципа ,че човек се научава да бъде щастлив с това което има/ако иска де/.
 ooooh!

# 7
  • Мнения: 91
Благодаря ви на всички до тук  Hug .Имам време до утре да помисля и да реша.
Много ми е трудно,тъй като днес се и попазарих за заплатата малко,но при мен това определено не е водещо.
Парите на никого не му стигат,но аз съм на принципа ,че човек се научава да бъде щастлив с това което има/ако иска де/.
 ooooh!

не е добра идея касиера нито работата с банкиране на дребно винаги някой ще ти къса нервите.

Общи условия

Активация на акаунт