От днес започва LaLola по Диема фемили!!!

  • 1 098
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 287
Момичета, за този сериал писах преди време! Чудех се как да изнудим Нова да го пуснат, но явно Диема са по-в час с желанията на домакините Joy
http://www.telenovella-bg.com/movies/story/lalola
 Забавата започва довечера в 20.50ч. Mr. Green

# 1
  • София
  • Мнения: 15 435
Нещо засега не ми е интересен.

# 2
  • Мнения: 287
Ми то като всяко начало на сапунка Mr. Green
 хубавото е, че ще го повтарят сутрин от 10.20ч. та поне кафенцето ще върви с него...

# 3
  • Мнения: 1 038
Тъй, като детето е фен на Диема Фемили (не знам, какво да направя за да я откажа, но има няколко сериала, които ги гледа), сутринта беше пусната, както винаги, и го загледах без да искам.Не го гледах целия, но утре ще гледам пак за да видя как Лало(май така беше), който го превърнаха в жена, ще се представи във фирмата. smile3508

# 4
  • Мнения: 30 965
Много смешна сапунка. Отдавна чаках нещо смешно. Напоследък дават тъпи сериали. Аз съм запален фен, но щом мен ме дразнят, не знам за другите фенове.

# 5
  • София
  • Мнения: 15 435
Гледам го, но акртрисата ,която играе Лола, ми е много неприятна, никога не ми е харесвала и нещо не ме "хваща" този филм.

# 6
  • Мнения: 287
О, на мен пък точно актрисата в ролята на Лола ми е много смешна Joy
фенка съм и още от ролята и на Констанса Инсула в "Ти си моят живот", който свърши преди месец по Бтв. Тоя сериал беше много олигофренски и просто се счупвах от смях, докато го гледах, чак ме е яд, че свърши...

# 7
  • София
  • Мнения: 15 435
Все още се опитвам да го загледам, но не успявам.Аз по Бтв напоследък нищо не гледам.От време навреме поглеждам до къде е стигнал Чужди грехове, а от 11 и 13.30 изобщо не го гледам.По Фемили гледам двата филма преди Лалола.Заложница на съдбата го хванах случайно от първата серия , а този преди него от 99 серия.

# 8
  • Мнения: 287
Много забавен става сериала  Joy
аз съм му фен вече Peace

# 9
  • Мнения: 30 965
На мен пък вече не ми допада.

Общи условия

Активация на акаунт