Подискали ли са самочувствието ви свекървите

  • 4 259
  • 63
  •   1
Отговори
  • Мнения: 14
 на мен лично ми се е случвало,"маменцето"да ми лази по нервите и по самочувствието и то съвсем умишлено,когато започне съвсем замечтано да си спомня или разказва за някоя позната или приятелка на синчето и #Cussing outкак под "шега"си е представяла,че ще и бъде снаха!Как за празници демонстративно се честити на бившите кандидат-снахи,и колко много ги обича Twisted EvilОле хора направо полудявам и понякога се чудя, какво толкова хареса в мен съпруга ми,че не избра другите флъорци

# 1
  • Мнения: 3 423
не са ми го потискали.

# 2
  • Мнения: 186
Май множко станаха темите за свекървите.Айде стига вече. Sick

# 3
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Подфорум "Драми и свекърви" да не е закрит?

# 4
  • София
  • Мнения: 15 450
Извинявай ,но ме разсмя. Аз прочетох заглавието като "Подрискали ли са..."

# 5
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
Лично на мен не ми се е случвало.

# 6
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Всъщност имаш грешка в заглавието....
А по темата....не, но винаги е такава песимистка, че направо ме вбесява.ако кажа "Имам такива и такива планове.Ще направя това, или онова"..тя веднага "Няма никакъв смисъл, щото няма да стане"  Crossing Arms

# 7
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
О, нееее!
Просто няма на какво да ми стъпи, за да прави дори опити за подобно нещо.
Тя е много готина жена, не се опитва да се надскача, нито да тъпче някой.

# 8
  • Мнения: 25 562
Оле хора направо полудявам и понякога се чудя, какво толкова хареса в мен съпруга ми,че не избра другите флъорци

Ето, това ти е всъщност проблемът. Зарежи свекървата, гледай да оправиш самочувствието си.  Peace

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Момиче ти май страдаш от комплекси а? newsm78 newsm78 newsm78
И вземете вече спрете с тези вашите свекърви че станахте банални.

# 10
  • Мнения: 247
И свекърва ти и всички останали ще те подтискат точно толкова, колкото им позволиш.

# 11
  • софия
  • Мнения: 2 140
Не позволявам на никой да ми подтиска самучувствието. NaughtyНай-малко свекърва ми може да го направи.

# 12
  • Мнения: 343
Свекърва ти е доста нетактична, но най-доброто, което можеш да направиш, е просто да не й обръщаш внимание като почне да бръщолеви глупости. Подминавай ги с усмивка, нейното мнение е без значение. Sunglasses

# 13
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 675
Не позволявам на никой да ми подтиска самучувствието. NaughtyНай-малко свекърва ми може да го направи.

И аз така  Peace

# 14
  • Мнения: 1 844
свекито никога не се е опитвала да ми потиска самочувствието,харесва си ме и ми знае всичките качества.
но дори и да беше като твоята свекърва,пак нямаше да успее да ми смачка самочувствито,защото знам колко струвам.
мисля,че авторката на темата има някакви комплекси и ниска самооценка,затова се връзва толкова на глупавите изказвания на свекърва й.вярвай повече в себе си!

Общи условия

Активация на акаунт