ЗНАЕТЕ ЛИ НЕЩО ЗА...(Дормикинд)

  • 1 741
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 135
Някоя от вас давала ли е на детето си Дормикинд,уж е хомеопатично лекарство,ама като става дума за детето...Аз на дъщеря ми съм давала от тая серия Дентокинд-за зъбките и май няма особено голям ефект.

Последна редакция: пн, 14 апр 2008, 20:58 от Reza

# 1
  • Мнения: 6 441
Защо не се консултираш с лекарят си  newsm78

# 2
  • Мнения: 135
Аз знам мнението на педиатъра,но друго е да чуеш и някое мнение на майка,която го е давала на детето си.

# 3
  • Хасково
  • Мнения: 995
Аз го давам на бебето и може да се каже че има ефект.Никои не очаква чудеса!

# 4
  • Мнения: 539
И аз се интересувам, защото малката ми спи страшно неспокойно откакто се е родила.  Една майка ми го препоръча, каза че при нейните деца имало ефект.
Вчера попитах педиатърката ни - ами тя е малко резервирана - първо според нея "щом действа", значи все пак си има някакви активни съставки в него.
Аз се притеснявам, че и малката е алергична, незнам как ще и подейства...
надявам се някой да сподели нещо повече за него тук

# 5
  • Мнения: 984
аз от 4 дни давам Киетюд на Боарон, будеше се всяка нощ в 02 часа и се разхождахме до 04. Сега като го давам, пак се буди, но не се разхождаме. Незнам като го спра дали няма пак да подновиме разходките  Praynig

# 6
  • София
  • Мнения: 308
Давам Дормикинд, по препоръка на педиатъра, но нещо не виждам ефект.  Sad  Ива продължава да спи все така неспокойно и да се върти по цяла нощ. Записах й час при моята хомеопатка и се надявам тя да помогне.  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт