имали отслабнали от хранителни добавки

  • 816
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 33
здравейте,може ли някой да ми каже имали ефект от някои хап4ета за отслабване.преди време бях отслабнала от зеления 4ай,но сега не ми действа.имате ли полза от фемимодела.предварително ви благодаря

# 1
Здравей Дебора, тъкмо подобна тема започнах и аз. Купих си една добавка за отслабване вчера и днес я почнах, ако действа ще ти кажа.

# 2
  • Мнения: 1 446
Да аз миналата година намерих темата на Поци за хранителната добавка LIPOZAN и до сега съм свалила 13кг. + хранителен режим + 1 път седмично фитнес. Иска се много упоритост и търпение.

# 3
  • Мнения: 33
здравейте,моми4ета.благодаря ви за отговорите,от днес запо4нах да пия фемимодел.ще ви информирам ако има резултат.успех на вси4ки отслабващи.

# 4
# 5
  • Мнения: 4 678
Хранителните добавки помагат едва 10 -15 % , другото  е начин на живот и спорт Peace
Ако помагаха на 100 % първо нямаше да има пълни хора и второ щяха да струват ....... Crazy

# 6
  • Мнения: 304
Ами аз към храненето и спорта ще добавя бърнъра, който Поци ми препоръча в една тема, и ще отслабна. Пък вие ако искате гълтайте хапчета, съчетани с манджотии, и накрая ще си сравним резултатите. Това ще бъде един вид експеримент, в който аз ще съм контролната група  Joy

Някой да не се обиди....  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт