Конкурс за грим - 11 - ПРОЛЕТНО ДОКОСВАНЕ Гласувайте!

  • 6 989
  • 163
  •   1
Отговори

Анкета

Темата на конкурса е грим "Пролетен грим"! Имате право да гласувате за 3 участнички! Гласува се до петък (18 април) 20:00 часа.

Опции:

* Може да изберете максимум 3 опции.

  • Зеленият рай в сърцето на България
  • Мнения: 672
ДОБРЕ ДОШЛИ В НОВИЯ НИ КОНКУРС ЗА ГРИМ

Flowers Four Leaf Clover      Flowers Four Leaf Clover      Flowers Four Leaf Clover      Flowers Four Leaf Clover     Flowers Four Leaf Clover     Flowers Four Leaf Clover     Flowers Four Leaf Clover     Flowers Four Leaf Clover     Flowers Four Leaf Clover        Flowers Four Leaf Clover     Flowers Four Leaf Clover     Flowers Four Leaf Clover      Flowers Four Leaf Clover
Flowers Four Leaf Clover          всички цветове са разрешени, стига да са в пролетен нюанс;       Flowers Four Leaf Clover
 Flowers Four Leaf Clover                целта е пролетна, свежа, "лека" визия; технически                 Flowers Four Leaf Clover
 Flowers Four Leaf Clover   погледнато това се интерпретира в светли тонове сенки, не повече    Flowers Four Leaf Clover
 Flowers Four Leaf Clover    от 1-2 пласта спирала, по-скоро светли червила и гланцове за устни  Flowers Four Leaf Clover
  Flowers Four Leaf Clover     Flowers Four Leaf Clover      Flowers Four Leaf Clover      Flowers Four Leaf Clover     Flowers Four Leaf Clover     Flowers Four Leaf Clover     Flowers Four Leaf Clover     Flowers Four Leaf Clover     Flowers Four Leaf Clover        Flowers Four Leaf Clover      Flowers Four Leaf Clover      Flowers Four Leaf Clover      Flowers Four Leaf Clover


ТЕМАТА Е: ПРОЛЕТНО ДОКОСВАНЕ





Flowers Four Leaf Clover      Flowers Four Leaf Clover     Flowers Four Leaf Clover     Flowers Four Leaf Clover          Ето участничките:            Flowers Four Leaf Clover     Flowers Four Leaf Clover     Flowers Four Leaf Clover     Flowers Four Leaf Clover

Flowers Four Leaf Clover  -  1 - kassiss

- 2 - Flowers Four Leaf Clover  annabelka

Flowers Four Leaf Clover  - 3 - karmen{}

- 4 - Flowers Four Leaf Clover valkata78

Flowers Four Leaf Clover  - 5 - pusycat

- 6 - Flowers Four Leaf Clover  dobito

Flowers Four Leaf Clover  -  7 - Toppolinka

-  8 - Flowers Four Leaf Clover  bp78

Flowers Four Leaf Clover  -  9 - ive1ina

-  10 - Flowers Four Leaf Clover  Стики

Flowers Four Leaf Clover  - 11 - bebe_efi


Flowers Four Leaf Clover      Flowers Four Leaf Clover     Flowers Four Leaf Clover     Flowers Four Leaf Clover          Приятно гласуване!!!           Flowers Four Leaf Clover     Flowers Four Leaf Clover     Flowers Four Leaf Clover     Flowers Four Leaf Clover

Последна редакция: вт, 15 апр 2008, 17:03 от annabelka

# 1
  • Мнения: X
Подадох си гласа, дет'са вика Wink

# 2
  • Мнения: 1 081
Пу втора    bouquet

# 3
  • София
  • Мнения: 1 476
Касис и бебе ефи  Wink

# 4
  • Мнения: 893
Тоя път съм потресена от някои от кандидатките... Rolling Eyes Embarassed
Гласовете(нали 3 опции) ми отиват за:
valkata78
Toppolinka
bebe_efi

# 5
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
И аз гласувах Peace
Фаворитките ми са:

Toppolinka Hug
valkata78 Heart Eyes
karmen{} Grinning

Успех на всички  bouquet

# 6
  • Мнения: X
Гласувах за dobito, много ми хареса как е преляла цветовете.

# 7
  • Мнения: 3 376
И аз гласувах Peace

# 8
  • Мнения: 1 354
Аз гласувах за Toppolinka и за bebe_efi

Трета не успях да си избера и съм съгласна със СлеДи оТ СълЗи,потресена е слабо казано даже.
Според мен момичетата,за които гласувах са едни от трите,айде четирите,които са се гримирали,а не са направили безразборно хлепане на различни цветове.
По мое мнение те са справили перфектно.  bouquet

# 9
  • Мнения: 2 388
На мен ми е много трудно да избера само три. Според мен са повече, които са се справили много добре.
Успех на всички.  bouquet
Ще Ви погледам още малко, преди да гласувам. Simple Smile

# 10
  • Мнения: 186
Гласувах за karmen{}. Peace

# 11
  • Мнения: 4 447
Kasis, Кармен и Ефката! Макар, че бих дала глас и за бп78...

За другите не гласувах, защото гримът им или стои незавършен, или не ми прилича на пролетен изобщо. Confused

И така като гледам не гласувате безпристрастно! Ей, ще се биЙм  Naughty

# 12
  • Мнения: 1 038
Много ми е трудно да избера три, за това избрах само една Кармен, мисля, че тя най-добре е успяла да се справи.
Гледах, гледах и нищо друго не ми хареса.Някой така се се наклепали, че не мога да повярвам, че някой е способен да излезе така по улиците или където и да е всъщност.

# 13
  • Мнения: 1 187
и аз гласувах, но май за този който прилича на мен и чийто грим би ми отивал, значи не съм обективна

# 14
  • Мнения: 35 891
гласоподадох по съвест Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт