imam temperatura 37-37.3 ot godini i niamam oplakvania niakoi znae li neshto ?

  • 1 526
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5
poddurjam temperatura  37-37.1-37.2-37.3 ot godini.niamam  oplakvania ,pravilasam si izsledvania no mi kazvat 4e vsi4ko e ok i da spra da si meria temperaturata.niakoi  da e 4uval podobno neshto

# 1
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Аз поддържах такава, когато бях с вирусна бронхопневмония. Не искам да те плаша, но не е зле да си направиш възможно най-обстойни изследвания, просто за да разбереш дали не си се разболяла от нещо преди време и то да се е превърнало в хронично.   bouquet

# 2
  • Мнения: 25 441
Да, знам за такива случаи. Отшумават, щом спреш да си следиш температурата.

# 3
  • Мнения: 2 388
Да, знам за такива случаи. Отшумават, щом спреш да си следиш температурата.
Много добър съвет. Peace Доста време вдигах температура точно в 19 часа. Мина ми, като спрях да я меря.

# 4
  • Мнения: 2 090
Аз поддържах такава Т няколко месеца,може и по-дълго да е било,след вирусна пневмония! След време един вирусолог ми обясни,че е нормално да имам и 2 год
Помня ,че ако пиеш антипиретици и Т спада от тях, значи ,че е от инфекция, ако не, е психогенна,  дължи се на стрес напр.

Ако искаш ми пиши на лични какви изсл си правила,може да има нещо пропуснато!
Сега видях,че си новак,май нямаш право на ЛС още  Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 2 090
Отшумават, щом спреш да си следиш температурата.

и това е вярно  Peace

# 6
  • Мнения: 1 844
и аз съм с такава температура.след като ми се направих всички възможни изследвания,се установи,че проблем няма,а температурата се дължи на емоционален характер.
и все пак преди да се стигне до извод,че всичко е на база емоция,трябва да се направят обстойни изследвания,защото понякога температурата е сигнал за инфекции,превърнали се в хронични.
успех

# 7
  • Мнения: 8
Това се нарича субфибрилна температура. До преди 3-4 години и аз имах подобен проблем, който се изразяваше във вдигане на темп. 37,2-37,5-37,3, което си е все пак температура и не е нормално. Казаха ми, че е най-опасна именно тази температура защото уж нищо ти няма, а реално я вдигаш. Започнах да си правя различни изследвания и то за най-лошите болести. И понеже не разбраха от какво вдигам темп., ми казаха, че си внушавам и понеже съм мислела само за това, това е причината да я вдигам, което е абсолютна измислица. Не казвам, че не може от внушение да вдигнеш или от притеснение, но точно тогава аз не повярваш, просто познавам тялото си. И най-накрая вече се бях отказала и реших да отида на един последен лекар - УНГ. Само като си отворих устата и като ми видя сливиците, ми насрочи операция. Оказа се, че съм с хроничен фарингит  Shocked Shocked Shocked, което мен ме шокира много тъй като изключително рядко съм имала проблеми с гърлото. Но се оказа, че областта около сливиците и самите те са пълни отвътре с гной newsm78 #Crazy Махнаха ми сливиците и всичко се стабилизира. Така, че аз лично не вярвам, че може да се поддържа температура от внушение или само защото вземаш термометъра. Да вдигнеш моментно от притеснение, да, но постоянно да се поддържа, не съм съгласна, че това може да е причината.
Не знам дали при теб проблема е такъв какъвто беше при мен, но аз те съветвам да продължиш да се изследваш и докато не разбереш причината да не се отказваш. Защото ако аз бях оставила нещата така, както ме съветваха, гнойта отива в кръвта от там прави поражения върху бъбреци, стави и сърце. Мисля, че риска е прекалено голям.
Това е моят съвет, надявам се, че съм помогнала!

Общи условия

Активация на акаунт