Какво ще сервирате на Цветница?

  • 2 883
  • 21
  •   1
Отговори
  • Русе
  • Мнения: 611
Цветята и кюфтетата нямали гърбове!  Simple Smile
Та питам аз като едно цвете и вече търкалящо се кюфте, какво ще сервирате на Цветница?
За първа година още не съм измислила менюто, а и на имен ден нали не се кани и идея си нямам колко гости ще ме уважат.
Споделете своите виждания за празничното "цветно" меню.
Благодаря  Hug

# 1
  • Мнения: 6 005
Кога е цветница? Rolling Eyes

# 2
  • Русе
  • Мнения: 611
Винаги седмица преди Великден. Тази година се пада 20. април.

# 3
  • Под звездите
  • Мнения: 1 297
На 20 април е цветница.

# 4
  • Мнения: 3 034
и аз като едно цвете на диета  Laughing ще правя сафрид, пресни картофки и много салати - зелена с риба тон, шопска, млечна, пикантна, и в допълнение погача, която ще е на сина ми погачата   chef

# 5
  • София
  • Мнения: 3 679
Ще следя темата, че и аз ще имам гости, а още не съм доизмислила менюто.
Ще има салати - домати и краставици, кьополу, печени чушки с чесън, извара с орехи, копър и чесън - може би и още нещо.
Питка ще правя със сигурност.
Засега до тук съм я докарала.  Simple Smile

# 6
  • Сливен
  • Мнения: 9
На Цветница задължително се прготвя риба ,но рецепта.......... всеки според вкуса му.

# 7
  • Плевен
  • Мнения: 250
На Цветница задължително се прготвя риба ,но рецепта.......... всеки според вкуса му.
Пържена пъстърва и пържени тиквички.

# 8
# 9
  • София
  • Мнения: 790
На Цветница задължително се прготвя риба ,но рецепта.......... всеки според вкуса му.

Не знаех  Rolling Eyes Аз мисля с торта, кафенце и други такива сладости да черпя ...

# 10
  • Мнения: 9 107
Риба някаква, питка със шарена сол, лучник и вино - както повелява традицията  Grinning Ама кое  кога през деня - ще видим  newsm78

# 11
  • Мнения: 2 438
Рибата ще е сом, а останалото чакам да измислят децата и мъжо, за да им угодя подобаващо.

# 12
  • София
  • Мнения: 3 679
Незнаех, че се сервирало риба, но задължително ще включа нещо рибно в менюто тогава  Peace

# 13
  • Мнения: 121
На Цветница задължително се приготвя риба ,но рецепта.......... всеки според вкуса му.
Не знаех ,че се приготвя риба  Confused

# 14
  • Мнения: 121
Но ще включа в менюто нещо с риба  Peace

Общи условия

Активация на акаунт