Препоръчйте ми фирма с която сте ходили до Охрид

  • 2 767
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 410
Предстои ни да отидем да Охрид по работа, но бихме искали да  съчетаем полезното с приятно и затова решихме да отидем с фирма. Ще бъда благодарна на всички, които са ходили до Охрид и са доволни от фирмата, обслужването и хотела да споделят.

# 1
  • Мнения: 2 839
Ходили сме с Бохемия и всичко беше много добре организирано, но това е било преди ...хм, 7 години.

# 2
  • Мнения: 3 094
2мко преди - 2-3 години

# 3
  • Мнения: 2 550
Бохемия, останах доволна.

# 4
  • Мнения: 3 410
Благодаря ви!
Една от фирмите ми предлага хотел, който е разположен на Охридското езеро, това далеч ли е от Охрид?

# 5
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
майка ми с Бохемия.
Всичко е било на 6-ца. Това през 2005г.

# 6
  • Мнения: 2 839
Благодаря ви!
Една от фирмите ми предлага хотел, който е разположен на Охридското езеро, това далеч ли е от Охрид?
Мисля, че всички фирми в тези хотели настаняват. Далеч не е. Ако градът е на единия бряг на езерото, то хотелите са на съседния. Как да го обясня ... не на отсрещния, а на съседния точно.
Всяка вечер бяхме в града, обаче нямам никакъв спомен как сме ходили ... дали пеша, или с такси  newsm78 Ще питам мъжа ми довечера.
Но със сигурност не е далеч.

# 7
  • Мнения: 3 410
Благодаря ви DIVA, много добре даже го обяснихте. Една разходка около езерото със сигурност няма да ни се отрази зле.

# 8
  • София
  • Мнения: 1 511
Охрид се намира на брега на едноименното Охридско езеро. Брега на езерето е осеян с красиви къщи,хотели,заведения.
Ходихме без фирма на екскурзия. Всяка втора къща предлага прилични квартири и има много хотели. Дори да идете без резервация или фирма,която да ви води,ще си намерите място много бързо.
Ние отседнахме в хотел,като двойна стая беше 50 евро.
През деня се разхождахме и разглеждахме забележителности. Който и да попиташ нещо-ще ти отговори,много са любезни. Радваха се,като чуеха българска реч.
Ето тук можеш да разгледаш снимките ми,дано да съм ти била полезна.
Весело изкарване от мен. Убедена съм,че ще останете очаровани...поне при нас беше така.
  bouquet

# 9
  • София
  • Мнения: 1 511
Забравих да ти кажа,че ако нямате денари,приемат евро навсякъде.  Mr. Green

# 10
  • Мнения: 3 410
Благодаря ти Gwen   bouquet

# 11
  • Мнения: 2 700
Gwen, ползвам темата да те попитам  за цените. Къде се сменят денари - по бюра в БГ или на границата? Ако е на място, могат ли да се сменят левове за денари или трябва да е евро?

# 12
  • София
  • Мнения: 1 511
Ние тръгнахме само с евро.
Иначе в банките обменят. Имат и такива Чейндж бюра като нашите.

В нашите банки също обменят.

Иначе цените са добри,бих казала,че е евтино,когато ние ходихме (септември 2007г.).  Единствено не приемат евро на монети,защото по техните банки им ги изкупуват на по-нисък курс.

Куриозен случай. Връщаме се по тяхната магистрала. Тя е платена и през 100 км има патарини или нещо като КПП. Плащаш и продължаваш.
Моят мъж пита колко струва,служителя отговаря - Со какви пари ке платиш? Евра,денер,лев... Joy Изпадахме направо....приемат всякакви пари.

... Ако е на място, могат ли да се сменят левове за денари или трябва да е евро?

Предполагам,че може. Grinning

# 13
  • Мнения: 3 410
И ние февруари тази година минахме през Сърбия и в една кръчмичка си платихме направо в лева, приемат си хората всякакви пари Grinning
Благодаря за уточнението за монетите, ще ми е от полза  bouquet

# 14
  • Мнения: 1 120
С Бохемия ходихме октомври 2006 г. Без забележки.
Наистина приемат всякакви пари , но си спомням , че връщаха за  ресто само денари.

Общи условия

Активация на акаунт