Щом има планирана бременност...

  • 3 367
  • 60
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 161
Как е по-добре според вас?Да правиш любов за първи път планирано,с ъс съзнанието,че трябва да се освободиш вече от девствеността или да оставиш нещата да се случат?Да избереш партньор целенасочено,някой с опит,някой надежден или просто да чакаш да се влюбиш или поне да се мислиш за влюбен?
Щом има планирано раждане,може ли да има и планирано разкарване на девствеността?

# 1
  • Мнения: 6 991
Може, що да не може.

# 2
  • Мнения: 4 195
Знам ли........моето май беше планирано. Ако трябва да си я губя наново, пак с този мъж искам да е Rolling Eyes
А ти Шанел, какво мислиш Wink

# 3
  • Мнения: 2 161
Аз мисля,че планираното разкарване на девствеността е най-умното нещо,което направих преди време.Имам прекрасни спомени именно заради това.

# 4
  • София
  • Мнения: 3 099
Секс ли е - все ми е хубав спомен.

# 5
  • Мнения: 35 891
хора разни, а и нещата не стават винаги както сме ги планирали Simple Smile

# 6
  • Мнения: 3 423
Позакъсняла си с въпроса си към мен.

# 7
  • Мнения: 2 161
И аз позакъснях.Ще питам Сийка,прочетох,че още не я пускат в нощните клубове без лична карта.

# 8
  • Мнения: 1 666
Може! И е по-добрият вариант според мен.
При мен беше някъде по средата - по-скоро набързо планирано.

# 9
  • Мнения: 25 447
И аз позакъснях.Ще питам Сийка,прочетох,че още не я пускат в нощните клубове без лична карта.

Съжалявам, но още нямам какво да кажа. Девствена съм...   Blush
Но когато се случи, първо тук ще изприпкам да споделя!  Flutter

# 10
  • Мнения: 274
Планирано до последния детайл. Както и всичко останало в живота ми без влюбванията.

# 11
  • Мнения: 599
При мен беше планирано,но мисля,че ако беше станало спонтанно,с някой непознат, щеше да е по-хубаво.
Запознанство,една страхотна вечер,още по-страхотна нощ,а на сутринта всеки по пътя си.- ето така искам да е било,но тогава друг ми е бил акълът.Сигурна съм, че сега щях да имам прекрасни спомени, ако беше станало така,а сега не са такива.

Последна редакция: ср, 16 апр 2008, 09:56 от na_ga

# 12
  • Мнения: 42
При мен беше планирано и пазя много хубави спомени. Но дори и да беше станало спонтанно би било хубаво според мен.

# 13
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Според мен може. В повечето случай жената има нужда от нагласа за да го направи. И съответно да си представи и планува как да се случи.

# 14
  • София
  • Мнения: 3 099
Според мен може. В повечето случай жената има нужда от нагласа за да го направи. И съответно да си представи и планува как да се случи.

От кадърността на мъжкият екземпляр зависи нагласата, а представянето и плануването с голяма вероятност може да докара ситуация "На преФалени ягоди - с голяма кошница...", извинете.

Общи условия

Активация на акаунт