Помощ! Световъртежи.

  • 1 001
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 176
Една позната, която няма достъп до интернет има страхотни световъртежи. Получаватс е предимно в легнало положение, когатос е обръща от едната страна на друга.
Въпроса ми е ( тъй като аз нямам идея) какви изследвания да си поиска от личния. Правили са и скенер и нищо не показал. сега щяла да ходи на ядрено-магнитен резунанс.
Момичето е от провинцията и е доста объркано и не знае какво да прави, и къде да ходи. Бедна е и не може ад си позволи да си плаща за изследвания.

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 1 162
Ако има нещо сериозно, ще се види на ЯМР. Може и нещо савсем безобидно да е. Аз имам световъртежи от ниското кръвно, но са по-различни от тези, които описваш ти. Само мога да й пожелая късмет и да не се притеснява. newsm10 Ще се молим всичко да е наред. newsm20

# 2
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Моя приятел беше с адско главоболие и световъртежи.Първо му правиха скенер,оказа се че всичко е на ред и след това го гледаха на доплер.

# 3
  • Мнения: 3 334
същите световъртежи имах и аз след като започнах да пия противозачатични.В последствие световъртежите се засилиха и започна често да ме боли глава.Сега всичко е наред,но след като ги спрях хапчетата.Дано и при твоята позната да е нещо безобидно.

# 4
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
за адекватен отговор - дай повече инфо!
бременн али е, била ли е скоро...има ли проблеми с главата преди или с очите? работи ли на компютър? чете ли повече или дали гледа тв?
пие ли лекарства за ещо хронично? или пък да е почнала някакво лекарство наскоро?
да е преживяла стрес или травма? имала ли е контузии на главата или врата или гръбнака?

# 5
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
за ЯМР надали ще се вреди освен ако личния достор не й е близък или пък няма съмнения за нещо сериозно...че те отказват ЯМР на деца с кисти в мозъка!!!!! #Crazy а едно ЯМР е от порядъка на 200-300лв...
НО ако имаше нещо сериозно би трябвало скенера да го хване

Общи условия

Активация на акаунт