Притеснявам се от 2 седмици синът ми яде само сьомга

  • 642
  • 6
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 978
Здравейте момичета,
От две седмици синът ми яде на обед и вечеря само от пюретата със сьомга на Семпер.Вепросът ми е имам ли основания да се притеснявам, че хапва еднообразна храна.Готвя му взимам и от детска кухня, но детето ми не иска да яде друго Искам да допълня, че сутрин пие АМ и хапва сирене, следобед яде плод и кисело мляко, или някакъв плодов десерт. Притеснява ме това, че не иска да яде месо или нещо друго. Дали е въпрос на период newsm78

# 1
  • София
  • Мнения: 15 219
Порових се малко в нета, но не намерих нещо написано за вреда от прехранване със сьомга.
Препоръката за най-голям брой рибни хранения, която видях, е да се дават 4-5 пъти седмично.
При вас, доколкото разбирам, стигат до 14.  Confused Иначе сьомгата е сред най-препоръчваните риби.
Не знам..... Какво пише на етикета-колко % е съдържанието на сьомга в пюрето?




# 2
  • Мнения: 213
Период е - ще му писне след някоя и друга седмица. Чудесно е, че я харесва. Между другото има етноси, които се хранят почти само със сьомга.   

# 3
  • Мнения: 5 940
Ще стане много умно детето Grinning

# 4
  • София
  • Мнения: 978
Порових се малко в нета, но не намерих нещо написано за вреда от прехранване със сьомга.
Препоръката за най-голям брой рибни хранения, която видях, е да се дават 4-5 пъти седмично.
При вас, доколкото разбирам, стигат до 14.  Confused Иначе сьомгата е сред най-препоръчваните риби.
Не знам..... Какво пише на етикета-колко % е съдържанието на сьомга в пюрето?






съдържанието на сьомга е 10%.
Благодаря момичета, поуспокоихте ме

# 5
  • Мнения: 3 634
Ще свети в тъмното!  Mr. Green
И аз мисля, че е период.  Peace

# 6
  • Мнения: 3 376
Не се притеснявай,моя син повече от месец ядеше само домати и краставици+АМ.

Сега малко по малко гледам,че започва и друга храна да яде.И аз се притеснявах понякога,но в крайна сметка си мисля,че децата знаят най-добре какво им се яде.

Пък и насила не става,така че нямаш друг избор освен да чакате да премине този период.

Общи условия

Активация на акаунт