Как да предпазя детето си в яслата?

  • 3 651
  • 43
  •   1
Отговори
Детенцето ми /2г. 4 мес./ е от две седмици на ясла.
Много малко са децата в групата понеже има много болни.
Яслата да уточня е частна.
Забелязвам, че децата, които са на ясла, са почти всичките със сополи, които не спират.
И сутрин, и следобяд, непрекъснато виждам такива деца.
Снощи малко потече нослето и на моето детенце, а нощта беше запушено.
Да добавя, че давам имуностимулант и витамини.
Как да я предпазя от сополите в яслата? Има ли начин?

# 1
  • Мнения: 8 999
Няма такъв начин, но ако случайно направиш някое шокиращо откритие, моля да ме уведомиш на лични.
Сополите са си сополи, независимо от вида на яслата.

# 2
# 3
  • Мнения: 1 896
Няма как. Аз поне не съм открила начин.

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Не знам такъв начин.
но ако случайно направиш някое шокиращо откритие, моля да ме уведомиш на лични.

Peace

# 5
  • Мнения: 7 831
Няма такъв начин. След време вече няма да има толкова често хрема, а и на теб няма да ти прави впечатление, ако я има  Wink.

Моите спряха да имат хреми, а и усложнения от хреми като ги научих да си духат носовете.

# 6
  • Мнения: 162
И аз не открих начин за спиране на "градинските "сополи.Синът ми сега направи 3 години.От почти 1 година правим опити да свикне с яслата.Ходи 3 дни и 10 дни се лекуваме,говорих и с директорката ,защото мисля че пращат и болни деца,а отговора беше-"За едни сополи ли да ги спираме?"
Принудих се да го спра от ясла за почти 3 месеца ,но сега пак ще тръгваме и направо изтръпвам.

# 7
  • Мнения: 1 187
и ние като za_tan4e  няма оправия

# 8
  • Мнения: 10 514
Моля кажете как да го науча да си духа носа - вече е на 2г и 2 мес, а не може, и непрекъснато имаме проблем с носа.  bouquet

# 9
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Не можеш да го предпазиш,колкото и да искаш. Tired

# 10
  • Мнения: 24 467
Моля кажете как да го науча да си духа носа - вече е на 2г и 2 мес, а не може, и непрекъснато имаме проблем с носа.  bouquet

Като не може да се духа /за две годишно дете това не е лесно/ ползвам помпичка за нос- всяка хрема лекуваме само с това и евентуално капки преди сън, нищо повече. Ако обаче е на ясла- няма начин да го научиш сама, ако то не поема. Много деца и в училище дори не умеят.

# 11
  • Мнения: 2 731
ами как да го научиш .Покажи му как и го подканяй .Все ще се научи .

# 12
  • Мнения: 9 814
Има само един начин да предпазиш детето си и той е, да го спреш от ясла.

# 13
  • Мнения: 966
Има само един начин да предпазиш детето си и той е, да го спреш от ясла.

Мдааааааам инак няма оправия. Според мен на всякаде ги водят със хрема. Даже и лекарства им дават учителките, ама какво да се прави като няма болнични Thinking Thinking Thinking

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Е хайде като няма болнични може да се намери друго решение например да се наема жена да гледа детето като е болно. Някой майки, които не могат да си позволят да отсъстват от работа си взимат жени, но има майки  които си пускат болните деца на градина или ясла без да си харчат излишно парите за гледачки.

Общи условия

Активация на акаунт