С какво да направя отпечатък на краче/ръчичка?

  • 21 534
  • 45
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5
Здравейте,
подариха на сина ми илюстрован албум,в който да вписвам важните моменти от раждането до първият учебен ден.Много бих искала на страницата,която е за отпечатъци на крачетата и ръчичките да направя такива,но незнам каква боя да използвам (тук пише безвредна)  Simple Smile .Моля,ако някоя мама е правила такива отпечатъци, да ми даде идея! Благодаря!  Simple Smile

# 1
  • Мнения: 1 896
Аз направих отпечатъците с червило.
После старателно го почистих от ръчичките и крачетата на бебето.

# 2
  • Мнения: 8 999
Боя за яйца.

# 3
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Става с водни бои или темперни.

# 4
  • Мнения: 2 090
Аз така правих отпечатъци Hug

# 5
  • Мнения: 187
Става с водни бои или темперни.
newsm10

# 6
  • Мнения: 1 243
И аз мисля да пробвам с боя за яйца Peace

# 7
  • Мнения: 17
темперни. Peace

# 8
  • Мнения: 4 335
И на нас ни подариха такьв албум,мисля да направя отпе4атьците с тези мастила за пе4атите и после хубаво да го измия.4удех се как им се отварят рь4и4ките като все е на юмру4е

# 9
  • Мнения: 145
И аз знам, че се прави с боя за яйца!
И аз имам същия албум- До първия учебен ден и проблема ми е само, че ръчичките са все на юмруче и те пораснаха вече доста и няма да мога да ги отпечатам като са съвсем мънички!

# 10
  • Мнения: 413
Аз ги направих с водни боички.
Преди баня и намазах ръчичките и крачетата и докато успея да я избърша се беше намазала по целия корем с розово и синьо. Crazy

# 11
  • София
  • Мнения: 2 801
Може просто да се очертаят ръчичките с химикал или фулмастер, не се занимаваш с бои, измиване и пр. Simple Smile

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
И аз ползвах червило.

# 13
  • Мнения: 576
с шоколад

# 14
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 311
Ако не държите отпечатъците да са в албума, ВИЖТЕ ТОВА Иначе аз ги очертах горе-долу с химикал

Последна редакция: ср, 16 апр 2008, 14:53 от Гита Ог

Общи условия

Активация на акаунт