Гледате ли "Discovery Channel"?

  • 2 282
  • 17
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 402
Гледате ли каналите "Discovery"?
Аз от всички гледам предимно Discovery Channel, другите не толкова. Страшно ми харесват "Mythbusters", "How Do they do it", "Megastructuries", "How it's made", "Brainiak" ....
Какво гледате вие?

# 1
  • Мнения: 417
В последно време не ги гледам,но гледах една поредица за най-богатите хора в Европа и т.н.
Понякога засичам "How it's made" и "Brainiak",гледах и криминалните им поредици

# 2
  • Мнения: 422
Да, гледам много 4есто, най-много Civilization. Вси4ките там фараонски истории, за пирамидите и тн са ми мн интересни. От време на време имат и по някое филм4е за библията, за разни апостоли или истори4ески загадки, или пък за известни художници и произведения на изкуството.

# 3
  • Мнения: 2 257
Гледам. Същите предавания.
МythВuster-ите са 6-тици пълни, но ме радват.
How it's made има невероятни неща! Все още се надявам да видя как се правят кутийките с гримове/сенки за очи - нали се сещате как някои са подредени в специални форми, дизайни и т.н.
Deadliest Catch гледам и се радвам, че не съм там. Dirty Jobs - също. Mr. Green
Discovery Health също обичам да гледам.

Много често у нас ТВ е пуснат за фон на Discovery/History и човек се заслушва и заглежда, a после ти стават любими някои неща.

# 4
# 5
  • Мнения: 278
 #Shocked о да!но повечето поредици си ги повтарят доста често

# 6
  • София
  • Мнения: 18 679
Преди много гледах, даваха повече филми и предавания за анатомия, медицина и т.н. - в сферата на моите интереси Blush Сега колкото пъти го пусна, все за някакви машинарии Close Така че не го гледам много-много.

# 7
  • Countryside
  • Мнения: 11 617
Аз от всички гледам предимно Discovery Channel, другите не толкова. Страшно ми харесват "Mythbusters", "How Do they do it", "Megastructuries", "How it's made", "Brainiak" ....
Какво гледате вие?
Точно, които си изборила ги следя сравнително често, без "Megastructuries". МНого ме кефят, особено митбастърите Адам ми е любим  Mr. Green
Гледам доста и Animal Planet - преди гледах редовно поредицата за сурикатите, сега има подобна за едно семейство котешки лемури. Ама сурикатите си ми бяха по-яки. Гледам и Big Cat Diaries и Deadliest animals или нещо от сорта беше.

# 8
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Гледам го и още как! Любимият ми канал. Любими са ми поредиците "Криминалисти", "Д-р Джи", "Виновен или невинен", "Архивите на ФБР", "Най-големите злодеи"  - все криминални. По-рано ги даваха в четвъртък и събота, сега - само в четвъртък от 22.00 ч. Гледам и всичко друго с изключение на филмите за разни машинарии. Супер е!

# 9
  • в баира
  • Мнения: 861
Даа, гледам го и другите също - Discovery Science, Discovery Travel and Living, Discovery World (преди беше Civilization). Най много се заглеждам в Science.

# 10
  • Sofia, BG
  • Мнения: 394
А Discovery Health кой провайдър го излъчва и пускат ли преведени неща? Много ще ми е интересно, но не знаех, че съществува такъв канал. Иначе много харесвам crime nights  #Shocked правят страхотни възстановки.

# 11
  • Мнения: 2 956
Гледам го и още как! Любимият ми канал. Любими са ми поредиците "Криминалисти", "Д-р Джи", "Виновен или невинен", "Архивите на ФБР", "Най-големите злодеи"  - все криминални. По-рано ги даваха в четвъртък и събота, сега - само в четвъртък от 22.00 ч. Гледам и всичко друго с изключение на филмите за разни машинарии. Супер е!

И аз така:)

# 12
  • Мнения: 31
Discovery Channel е един от любимите ми канали  Grinning 
Гледам всички предавания... дори и тези с коли, мотори и т.н  Laughing .. покрай мъжлето и аз се запалих по коли и т.н стана ми интересно  Joy

# 13
  • Мнения: 4 496
Любимите ми поредици са "Как е направено", "Д-р Джи" и  тази за двамата братя и готиния крещящ баща, дето правят мотори по поръчка, " Американски чопър" беше май. Grinning

# 14
  • into the blue
  • Мнения: 771
Съпругът ми му е фен,аз лично не

Общи условия

Активация на акаунт