Какво да посетим в Австрия?

  • 4 166
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 832
Здравейте!Другата седмица ще ходим в Австрия самостоятелно,пътуването не е организирано и искам да питам кои забележителности да посетим.Тези,които са ходили и знаят,нека ме посъветват.Ще ми е от голяма полза.Ще отседнем в хотел във Виена,но може да споделите и забележителности и извън Виена.

# 1
  • Мнения: 1 655
Смятам, че темата за Виена ще ти е полезна. Разбира се ако не си я прочела до сега.

# 2
  • Мнения: 2 839
За Виена има доста писано, няма защо да го повтаряме, но моят съвет е, ако имате възможност - идете и до Залцбург!
Виена е хубав град и трябва да се види, но Залцбург ... той остана в сърцето ми  Heart Eyes

# 3
  • Мнения: 832
Благодаря ви.Сега търся из нета инфо.Ще се постараем да отидем и до Залцбург.Там наистина е много красиво.

# 4
  • Мнения: 4 784
Още един глас ЗА Залцбург  Peace. Наистина е много красиво и не е за изпускане.

# 5
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Според мен в Инсбрук е по-красиво от Залцбург. Природата в западната част на Австрия е изключителна!

# 6
  • Мнения: 2 839
Не знам, аз не говоря за красота. Тъкмо това писах в съседна тема. Говоря за място, което ти пълни душата и имаш чувство, че точно там ти е завинаги мястото. Ей така, даже без да мога да обясня защо. Но това предполагам е и до човека  Grinning

# 7
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не знам, аз не говоря за красота. Тъкмо това писах в съседна тема. Говоря за място, което ти пълни душата и имаш чувство, че точно там ти е завинаги мястото. Ей така, даже без да мога да обясня защо. Но това предполагам е и до човека  Grinning
Peace
Моето сърце е във Виена Heart Eyes
Но красотите във останалата част на Австрия също ми пълнят душата.
dion, защо не разгледате с Google Earth и не си съставите маршрут? Всъщност извън Виена ще спите ли?

# 8
  • Мнения: 4 784
Според мен в Инсбрук е по-красиво

не съм ходила...

# 9
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Ето изглед от Инсбрук... http://www.tremainedance.com/images/austria%20innsbruck%20town.jpg Но е доста далече от Виена.

# 10
  • Мнения: 4 784
Рени, интересно изглежда, но според тази снимка определено оставам фен на Залцбург! Както каза Дива, пълни ни душата! А и разбира се, от една снимка не може да се направи кардинален извод. Ще се радвам някой ден да мога да го посетя. След седмица ще пътуваме към Виена след това посока Амстердам. Инсбрук в каква посока е?

# 11
  • Linz
  • Мнения: 11 619
veni9, ако минете през Залцбург ще ви е сравнително близо (малко на юг остава).

# 12
  • София
  • Мнения: 2 686
Залцбург определено трябва да се види!

# 13
  • Мнения: 832
Не,няма да спим извън Виена.Но ще се постараем да отидем и до Инсбрук.То и времето ни е малко ограничено.Ще бъдем за три дни,на четвъртия си тръгваме.Но ви благодаря за отзивите.А предложението за Google-Earth е много добра идея  Hug

# 14
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Инсбрук се намира на 500 км. от Виена и на 185 км. от Залцбург.
Ние бяхме във Виена преди 2 седмици за 4 дена и не ни стигна времето само за там.

Общи условия

Активация на акаунт