зали4аване на стрии

  • 23 471
  • 48
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 1 121
Моми4ета,знаете ли нещо,което поне малко да заличава станалите вече стрии.Някой пробвал ли  е с Контрактубекс и има  ли ефект?Ще ви бъда много благодарна за всякаква информация.До колкото знам докато са пресни, имам някакъв шанс....
   До края на бременността си нямах и сега запо4наха да се появяват и стават всв пове4е Imp  Imp  Imp  Imp

# 1
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
До колкото знам няма начин да се заличат стриите.

# 2
Naistina dosta trudano e da se mahnat striite,no naistina ima shans dokolkoto znam,probvai s masaji sas surov susam,masloto koeto izpuska deistva hidratirasto,i v sastoto vreme e kato piling.Sasto sam chela,che mojesh da probvash s dushove sutrin i vecher,kato izpolzvash piling maski,masajirash se pod dusha i posle kato izlezesh vtrivash krem,ili maslo,az lichno smiatam che zehtina varshi poveche rabota ot iskustvenite masla,tova e dokato striite sa presni,inche gi mahat dosta trudno i bolezneno v niakoi kozmetichni saloni...az sam v 8 mesec i seag mi se poiaviavat strii,prilagam tezi metodi...uspeh

# 3
  • Мнения: 29
http://mama.askd.ru/index.php?module=subjects&func=viewdocument&subid=207
Статията е на руски, накрая се казва, че има начин за премахване-с лазер, но дали се прави в България-не знам  Sad

# 4
Аз съм много доволна от Контрактюбекса, помогна ми да залича белег от операция с три тубички. Но за стрии - незнам! Shocked

# 5
Az nqmam mnogo strii za sega-v 4etvyrti mesec sym,no se opitvan da gi zali4a.Vednyj sedmi4no predi da vzema du6,na suha koja vtrivam nejen eksfoliant za tqlo.Sled tova s dvijniq nagore i nadolu otmivam.Kato izlqza ot banqta maja mestata s bebe6koto olio na Johnson.Uspeh!

# 6
Има един много добър крем на Виши. Против образуване на нови и заличава стари. Малко е скъпичък, но си заслужава. Ако не ти се дават толкова пари (около 30 лева за 250мл), сваряваш чист зехтин, заливаш една шепа прясно откъснат бръшлян с него, оставяш го за една нощ да престои, прецеждаш и мажеш - също има голям ефект! Успех! thumbsup

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 1 121
много ви благодаря:))

# 8
Има специален френски гел, наречен MILLENIUM, който заличава белези, а има и поразяващ ефект върху стриите. Ако ви интересува - само кажете.

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 4 220
Цитат на: Николай Радунчев
Има специален френски гел, наречен MILLENIUM, който заличава белези, а има и поразяващ ефект върху стриите. Ако ви интересува - само кажете.


Казваме Grinning

# 10
  • Мнения: 1 022
Цитат на: Николай Радунчев
Има специален френски гел, наречен MILLENIUM, който заличава белези, а има и поразяващ ефект върху стриите. Ако ви интересува - само кажете.



И аз казвам  Laughing

# 11
Цитат на: biliana333
До колкото знам няма начин да се заличат стриите.

ima - plasti4na operaciq Wink

# 12
  • Мнения: 2 529
Цитат на: MaMuHka
ima - plasti4na operaciq Wink


Сигурна ли си, защото аз където видя реклама за пластична хирургия проверявам дали е включено заличаване на стрии, но не съм срещнала. Ако имаш по-подробна информация за клиники, в които се извършва такава операция, както и как точно ства, лекари, цени и т.н., моля те, сподели!

# 13
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Цитат на: kiki27
Цитат на: MaMuHka
ima - plasti4na operaciq Wink


Сигурна ли си, защото аз където видя реклама за пластична хирургия проверявам дали е включено заличаване на стрии, но не съм срещнала. Ако имаш по-подробна информация за клиники, в които се извършва такава операция, както и как точно ства, лекари, цени и т.н., моля те, сподели!


Може пък в ценоразписа им да се води като "заличаване на белези"?! Bulb

# 14
  • Мнения: 2 529
Цитат на: Зъхи
Цитат на: kiki27
Цитат на: MaMuHka
ima - plasti4na operaciq Wink


Сигурна ли си, защото аз където видя реклама за пластична хирургия проверявам дали е включено заличаване на стрии, но не съм срещнала. Ако имаш по-подробна информация за клиники, в които се извършва такава операция, както и как точно ства, лекари, цени и т.н., моля те, сподели!


Може пък в ценоразписа им да се води като "заличаване на белези"?! Bulb


Да, може Laughing Сигурно премахват кожа от мястото или нещо такова като се замисля, ама всъщност не съм сигурна, дали ще стигна до тази операция, въпреки че много си мразя стриите, защото жената почне ли венъж и..... Laughing  Laughing  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт