въпрос за кръщене

  • 1 060
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 53
здравейте Simple Smile който е правил кръщене моля да ми помогне Simple Smile с какво се черпи в църквата след ритуала ??????? повечето ни гости ще присъстват само в църквата , за това мисля че е редно да се почерпят с нещо там. бомбони и някакви сладки ??? какво още? как го направихте вие ?

# 1
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
пита с мед

# 2
  • Мнения: 2 388
Аз бях в събота на кръщене. След ритуала, почерпиха с бонбони. Кръстницата купи в последния момент, защото не знаеше ( каза и някой от църквата).

# 3
  • Мнения: 186
Носи се сладка погача,и вече кой-каквото  прецени:дребни сладки,бонбони,соленки и т.н

# 4
  • Gorni Bogrov
  • Мнения: 954
погача,мед и бонбони

# 5
  • Мнения: 2 090
По традиция трябва да носите голяма бяла хавлия, бяла кърпа за лице и сапун за извършване на ритуала, две големи свещи, които можете да закупите от църквата, бутилка червено вино, бурканче мед и китка здравец. Кръстникът трябва да купи нови дрехи за детето според канона те трябва да са бели. Добре е да се носят за освещаване кръстче, медалион и икона, които ще ползва кръстеният. За здраве на кръщелника в храма се носят и се раздават погача, бонбони, пчелен мед и сладкиши.
За да няма суетене, всички формалности около кръщелното свидетелство се оформят преди кръщението. В края свещеник само подписва документа.
   
      

# 6
  • Мнения: 393
  Ако сега го правиш не забравяй,че са Пости-трябва да се съобраиш и с това-така че бонбони Naughty

# 7
  • Мнения: 1 187
горе е описано, аз знам че сладки неща, да му е сладък живота

# 8
  • Мнения: 96
И аз така знам погача и сладки неща... Гледах темата, защото и на нас ни предстои  Peace

Общи условия

Активация на акаунт