Как отслабнах

  • 23 429
  • 19
  •   1
Отговори
Здравейте на всички,искам да ви споделя как успях да се преборя с килограмите.Изпробвах много видове хапчета от които обаче ми отслабна само портфейла,и така един септемврийски ден реших да започна да ям само по веднъж на ден Shocked и тъй като през деня няма кой да ме изкушава а вечер има започнах да гладувам през деня и да похапвам вечер.Разбира се веднага ще кажете че,това е най неподходящото време за хранене но уви,след като цял ден стомаха не е приемал никаква храна се е свил до толкова че,вечер и да искам да ям много не мога тъй  като ми става тежко.И така без никакви други медикаменти успях по този начин да отслабна с 21 килограма.Също така ще добавя че,ям всичко без хляб и доколкото мога съм ограничила сладкото.

# 1
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Аууууу, и да мълчиш досега! А ние се тъпчем с хапчета! За колко време го постигна тоя рекорд? Пушиш ли? Питам, защото аз пуша и не мога да карам цял ден на цигари ...

# 2
  • Мнения: 493
Според мен по добре по на често и по малко хапване от колкото такова изтезание за организма.
Всичко се постига с постоянство , не правете така а похапвайте полезни и здравословни храни , движете се , спортувайте.
Не че аз правя по този начин , но това е най -здравословния и полезен начин да постигнем желаното тегло и не само това , ами трябва да го превърнем в начин на живот.
Аз за 2 м и половина свалих 15кг , с строги диети , но от тук нататък ще се старая да подържам теглото си с здравословно хранене и здравословен начин на живот.
Благодаря че сподели начина по които си отслабнала

# 3
  • Мнения: 302
Режимът на авторката много наподобява този:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=274192.0

# 4
  • Мнения: 304
Според мен това, което авторката е написала, е възможно един от най-лошите начини, който (според мен поне) ще доведе до огромно йо-йо. Освен ако не кара така до края на живота си де, което пък със сигурност ще доведе до доста кофти неща newsm78

# 5
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Режимът на авторката много наподобява този:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=274192.0

Аз съм на този режим , основното ядене е вечер, на мен ми е удобен и го спазвам без особени затруднения.

# 6
  • Gorni Bogrov
  • Мнения: 956
ще се пробва

# 7
  • Мнения: 53
Kaliaq,ти за колко време ги свали тези 21кг и през деня съвсвм нищо ли не яде?

mama tedinka ти как ги свали твоите килца толкова бързо?

# 8
  • Мнения: 4 678
Темата е безумна Hug
Ще я следя с интерес Peace

# 9
  • Варна
  • Мнения: 912
аз откакто се помня съм на такъв режим  Confused
само, че при мен това със свиването на стомаха го няма  Close
и целия ден да не съм хапнала или пийнала нищо към 23 например като ми падне пердето и елате та вижте как съм отслабнала  #Cussing out
така, че да ви предупредя, ако сте от моята порода и през първата седмица забележите, че няма ефект или има обратен, спирайте се овреме  Hug

# 10
  • Стара Загора
  • Мнения: 526
Това си е диетата на Хофмеклер, само че там през деня се ядат плодове и зеленчуци.

# 11
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Това си е диетата на Хофмеклер, само че там през деня се ядат плодове и зеленчуци.

Точно така, през деня се ядат плодове и зеленчуци, а вечер е основното ядене. Който иска да се присъедини, малко по - нагоре има линк Hug.

# 12
  • Мнения: 235
Сутрин ям кисело мляко със сурови ядки и мед , на обяд салата с марули и риба тон , вечер супа и салата. За 2 месеца съм свалила 4 кг, имам да свалям още 4.

# 13
  • Мнения: 4 678
Това си е диетата на Хофмеклер, само че там през деня се ядат плодове и зеленчуци.

Абе каква диета ,виж че авторката направо се е хвърлила към анорексията.
Аз бас ловя ,че и вечер толкова яде  Wink
Колко време ще е така и дали г-н Йо-Йо няма да и почука скоро на вратата,като започне да яде  bouquet

# 14
  • Мнения: 831
с режим на хранене bowuu

Общи условия

Активация на акаунт