Формулка за определяне пола на бебето

  • 680
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 17
Не знам дали вярно показва, но ако е правилно значи бебчо се очертава момче, а така ми се искаш момиченце Simple Smile еееее и на момче съм доволен и ще се радвам Simple Smile. Но явно има и субективизъм във формулата щото ако човек има близнаци и са момче и момиче как ще ги отрази Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 1
  • Мнения: 2 090
Правилно показва друг път hahaha,това детенце в аватара и подписа ми прилича ли ти на момиче Crazy.Тези формули са май само за забавление направени Grinning
А виж това за близнаците-не съм се сещала newsm78 Joy
Иначе и мъжа ми искаше момиченце,ама ей на-момченце си е направил Heart Eyes
Дано на теб ти се сбъдне желанието PeaceДа е живо и здраво бебчето,пък другото не е толкова важно Hug

# 2
От скоро съм във форума и все още не мога да се ориентирам добре, някой ще ми каже ли къде е тази формула? Мерси!

# 3
  • Мнения: 1 896
Ама вие наистина ли вярвате, че пола на бебето ви зависи от формула или че може да бъде разгадан чрез такава?

# 4
  • Мнения: 2 090
От скоро съм във форума и все още не мога да се ориентирам добре, някой ще ми каже ли къде е тази формула? Мерси!
http://www.ill.ru/cgi-bin/form.malefemale.pl-за ето тази формула ставаше въпрос,просто е пусната малко по-надолу в друга тема на същия автор,всъщност и темата е същата Crazy

# 5
  • Мнения: 9 973
за мен не е вярна

Общи условия

Активация на акаунт