забременяване с противозачатъчни

  • 1 280
  • 19
  •   1
Отговори
  • от Луната
  • Мнения: 1 750
Имам бебе на 4 месеца и понеже не можах да кърмя започнах да пия противозачатъчни. Но въпреки тях се оказа, че съм бременна в 6 седмица Crying or Very sad . По принцип искаме второ дете, но не сега, а и много ме притеснява това, че има риск за плода от хапчетата изпила съм опаковка и половина, а и съм пила и хапчета за отслабване "Фемимодел", а на тях пише, че възстановяват хормоналното ниво при жените. Повечето ме съветват да го махна, но някои ми казват и да го оставя, аз също повече клоня към аборт, но има едно голямо НО... Моля дайте ми съвет baby_neutral

# 1
  • Мнения: 49
какви противозачатъчни си пила, учудвам се, аз лично съм за аборт

# 2
  • Мнения: 367
И аз смятам,че е най-добре да го махнеш,колкото и да ми  е тежко,че го казвам!Има риск за плода,ако ти се поема го остави.Има шанс и нищо да му няма Rolling Eyes,кой знае.една приятелка така забраменя,мислеше да го остави,но лекарят й я посъветва да го махне и ако иска наистина дете,да спре хапчетата и да действа!Помисли и каквото решиш направи!Успех Peace

# 3
  • Мнения: 360
И аз бих те посъветвала да отидеш на лекар и да му обясниш. На твое място щях да задържа бебето, но изборът е твой! Успех!

# 4
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
И аз бих те посъветвала да отидеш на лекар и да му обясниш. На твое място щях да задържа бебето, но изборът е твой! Успех!
Peace

# 5
  • Мнения: 354
Аз бих те посъветвала да го махнеш, съществува риск за увреден плод, по добре болка в душата ти отколкото детенце с увреждания, / да не дава господ никому /, но разбира се ти сама трябва да прецениш, успех и много кураж.

# 6
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
На мен ми е трудно да ти дам съвет.Мисля,че сама трябва да вземеш решение.
Иди на лекар,обясни му проблема и виж той какво ще те посъветва.
Успех!!!

# 7
  • Мнения: 491
Върви на лекар,дано всичко да е Ok.Успех Hug

# 8
  • София
  • Мнения: 3 524
е това ме разби, вярно че не са 100% сигурни но... какви хапчета си пила? Shocked
а за съвета...много ми е трудно да ти дам съвет да напавиш аборт, чисто морално не бих го направила. наистина е най-добре да се консултираш с лекар, който да ти каже какви са възможностите пред теб. Confused
възможно е да ти откажат аборт, понеже от бремеността ти стените на матката са изтънели и лекарите не поемат риск понякога да правят кюртаж, но не съм лекар в крайна сметка...
дано всичко е наред Praynig

# 9
  • Мнения: 196
Имам две познати,които са пили противозачатъчни 3-4 месеца преди да разберат,че са бременни.Сега си имат живи и здрави деца Heart Eyes.Но за другото,което си пила-не знам,нека лекарите те посъветват и дано имаш късмет да попаднеш на компитентни.Каквото и да решиш-аз те подкрепям напълно!Желая ти много успех и положителни мисли Hug  bouquet

# 10
  • Мнения: 451
Ще ти кажа за личния си опит. Забременях когато малката беше на 8-9 месеца. И ние искаме второ, но не толкова скоро, като си представя картинката и ...... Махнах го- за добро или лошо, но това е твой избор и на мъжа до теб, не на форумските мами.Успех каквото и да решиш.

# 11
  • Мнения: 523
Не махай детето ! Съвсем не е безопасно толкова скоро след раждане да се прави аборт , освен ако не се налага . Най - добре е да отидеш на лекар и да му обясниш с подробности всичко . Ако той ти каже , че няма проблеми - моят съвет е да оставиш бебето . Щом сега си забременяла , значи сега е трябвало . Пожелавам ти успех и най - вече да вземеш най - разумното решение !!! Peace Peace Peace

# 12
  • Мнения: 9 973
отиди на лекар Peace

# 13
  • София
  • Мнения: 1 555
И аз не мисля, че трябва да слушаш мамите тук дали да го махнеш или не. Най-добре отиди на лекар, нека той ти кажа какви са рисковете за бебето и какви са рисковете за теб, ако направиш аборт. От там нататък решението е лично ваше - на теб и мъжът до теб.  Peace

# 14
  • Мнения: 1 367
Решението вземаш само ти и никой не може да ти каже дали да махнеш плода или не.Само да ти кажа.Моя приятелка забренемя точно докато пиеше противозачатъчни.Реши да остави детето на риск,но направи спонтанен аборт във втория месец.Консултирай се с лекар,той ще ти помогне за решението.Успех,каквото и да решиш!

Общи условия

Активация на акаунт