препоръчайте ми лекар

  • 906
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 47 888
здравейте
не знам дали темата е за този форум, но смятам че тук ще получа най- добър съвет
братовчедка ми, която е само на 17 години, миналата седмица претърпя операция, с която й отстраниха едната тръба
първо са й направили операция от апандисит, но няколко дни след това болките й продължават и й откриват киста, която уж е 5 см и нормална, но отивайки при друг лекар се оказва че кистата е 10 см и след направена пункция(тече гной) решават д ай направят операция
махат й едната тръба
момичето живее в Ботевград и там е извършено всичко
няма родители, живее с баба си
притеснява ме това че нищо не са й обяснили, пила е антибиотик само 5 дни по време на престоя в болницата и изобщо искам да дойде в София и да я прегледа по- читав доктор и да се види до какво състояние са я докарали
така че търся доктор-АГ, евентуално от някоя от големите болници, с опит в гинекологичните заболявания, който да я прегледа и евентуално да започне да я следи редовно
в момента тя разбира се не иска да забременява, но един ден и това ще стане и трябва да се мисли и за това, за състоянието на другата тръба
тя е малка и в момента изобщо не е на ясно какво става, съответно и не иска да търси повече лекарски мнения, а мен ме е страх да не стане още по- зле положението и особено дали ще е възможно да има деца някой ден

# 1
  • Мнения: 1 950
Съжалявам за момиченцето, лошо е като се случват такива неща в толкова ранна възраст. Пожелавам и бързо възстановяване Hug.
Разбира се, че ще има деца, има една здрава тръба Peace, а и да я нямаше ин витрото ще реши проблема.

За лекар незнам кой да препоръчам, може би някой от Шейново д-р Попов е много добър в лапароскопиите. Може да направите консултация с него. Дано и още някой се включи.

# 2
  • Мнения: 862
За лекар незнам кой да препоръчам, може би някой от Шейново д-р Попов е много добър в лапароскопиите. Може да направите консултация с него. Дано и още някой се включи.

Peace Peace Peace
Абсолютно подкрепям Цветунчо. Д-р Попов би бил много точен избор при такива проблеми.
Работи в Шейново и във Вита.

# 3
  • Мнения: 47 888
благодаря ви за мненията Hug
да, точно такъв лекар имаме нужда, повечето препоръки във форума са за бременни, а на мен ми трябва спец в друга област на гинекологията

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 4 459
Дано всичко с момичето бъде добре. Моята братовчедка я оперираха преди повече от 14 години когато беше на 15, имаше киста, махната тръба й яйчник. 7-8 години след това си роди бебче само с след три месеца опити!
Успех

# 5
  • Мнения: 7 718
Д-р Коларов от Майчин дом също е добър.

# 6
  • София
  • Мнения: 1 423
Здравей, освен препоръчаните лекари от другите дами добавям и Д-р Тюфекчиева от "Майчин дом". На момичето наистина му трябва лекар,който да следи състоянието му сега.

# 7
  • Мнения: 312
здравейте имали някои информация за доктор Стела Минчева от град Русе дали е добър избор да следи една дълго очаквана бременност след трето ин-витро правено е от доктор Стаменов но е много далеч София от Русе и да се пътува в това състояние благодария ви предварително

# 8
  • Мнения: 334
Александара - препоръчвам ти да пуснеш тема и в Здравен справочник - там четат повече хора! Успех!

Пролетна фея - предложените от другите лекари са добър избор. Нека да я наблюдават да не стане беля някои ден. Не е фатално и с една тръба може да се забременее, мен по-скоро ме притеснява гнойното възпаление! Не я оставяй сама да решава води я по-скоро, че е малка и сега други неща са и в главата, но някой ден ще иска бебче! Hug

Общи условия

Активация на акаунт