Разни Дрехи за Продаване

  • 2 138
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 354
Гледам доста хора пишат тук,че имат нужда да си купят разни неща и търсят...та се чудех дали може направо да се пуснат и обяви за продажба,малко като в продавалника сигурно ще стане.
Но ми се щеше да пробвам,тъй като имам нужда да продам някои неща.
Та....може ли?  Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 522
Защо не ги пуснеш в Продавалника?

# 2
  • София
  • Мнения: 346
Правилата на форума, гласят следното : "Не се допускат постинги с рекламно съдържание на услуги, артикули и фирми. Споделянето на опит и мнение за даден магазин, артикул или марка няма да се счита за реклама. Забранено е публикуването на обяви за покупко-продажби".
Пробвай в Продавалника, дано имаш късмет Hug

# 3
  • Мнения: 522
Тук също може да се продават.

# 4
  • Мнения: 529
Тук също може да се продават.

Моля те, прочети правилата преди да пишеш.


Лорън
В подфорума Обяви са разрешени обяви за продажба и предлагане на бебешки стоки и артикули, предназначени за бременни жени и кърмачки. Всичко друго - НЕ! Пускай в продавалника.

# 5
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
а, бе чудя се защо не си направим седенки по градове - аман с тия пощи, записи, колети и т.н. разпъваме сергията в някоя къща - на следващата седмица в друга - хем кафе, хем пазар, хем обмяна на опит, я за деца, я за мъже, пък и за манджи може.  ще го предложа и в продавалника. ама това сериозно.

# 6
  • някъде
  • Мнения: 979
а, бе чудя се защо не си направим седенки по градове - аман с тия пощи, записи, колети и т.н. разпъваме сергията в някоя къща - на следващата седмица в друга - хем кафе, хем пазар, хем обмяна на опит, я за деца, я за мъже, пък и за манджи може.  ще го предложа и в продавалника. ама това сериозно.
  202uu

# 7
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 661
а, бе чудя се защо не си направим седенки по градове - аман с тия пощи, записи, колети и т.н. разпъваме сергията в някоя къща - на следващата седмица в друга - хем кафе, хем пазар, хем обмяна на опит, я за деца, я за мъже, пък и за манджи може.  ще го предложа и в продавалника. ама това сериозно.
Joy Joy Joy Joy

# 8
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Не е смешно, винаги съм имала мерак да имам къща, да опъна една сергия пред вкъщи и да продам продам всичко, което ми е ненужно- така, както съм виждала по американските филми.  Може да е с благотворителна цел. Peace

# 9
  • Мнения: 522
Не е смешно, винаги съм имала мерак да имам къща, да опъна една сергия пред вкъщи и да продам продам всичко, което ми е ненужно- така, както съм виждала по американските филми.  Може да е с благотворителна цел. Peace

Не е лошо като идея но като се заредят то данъчни то от Общината за тротоарно право....-.....

# 10
  • София
  • Мнения: 186
а, бе чудя се защо не си направим седенки по градове - аман с тия пощи, записи, колети и т.н. разпъваме сергията в някоя къща - на следващата седмица в друга - хем кафе, хем пазар, хем обмяна на опит, я за деца, я за мъже, пък и за манджи може.  ще го предложа и в продавалника. ама това сериозно.
Peaceмного добра  идея ,
но това  в малък град  може  би ще стане,
тука  в СОФИЯ едва ли някой  ще  излезне  пред блока да опъва сергията,
и аз много им се радвам по американските  филми,
м/у другото тази събота   има  нещо подобно ето вижте


Движение на българските майки организира своя традиционен Великденски базар в подкрепа на Защитено Жилище „Заедно” - http://podslon.org. На базара ще се продават ръчно изработени сувенири и украса, направени от десетки привърженици на каузата да помогнем на децата, лишени от родителски грижи.
С всяка изминала година инициативата за благотворителен базар се разраства и все повече градове от цялата страна се включват в това благородно начинание.

Ето и датите и местата на провеждане на базарите в цялата страна:
гр. София - МОЛ City Center Sofia  и пред църквата Св. Неделя
дати: 19ти и 20ти април, от 10:00 до 18:00 часа

гр. Пазарджик - пл. "К. Величков" / Тортата/
дати: 18ти и 19ти април, от 10:00 часа

гр. Горна Оряховица - на площада
дати: 18ти и 19ти април

гр. Видин - пред Съдебната палата
дати: 16ти и 17ти април, от 10:30-17:00 часа

гр. Бургас - пл. Тройката, района пред Трия Сити Център
дати: 18ти, 19ти и 20ти април, 10 - 19 ч.

Проект “Защитено жилище ЗАЕДНО” цели изграждане на сграда, в непосредствена близост до София, която да се превърне в дом за младежи, напуснали институциите поради навършване на пълнолетие. Тези млади хора (в това число и самотни майки) ще имат възможност да пребивават там за период от една година. В това време ще им се осигурят условия за придобиване на професионални и социални умения.
Проект “Защитено жилище ЗАЕДНО” се осъществява на терен, предоставен от община Божурище, на мястото на училището в с. Гурмазово

Средствата, набрани от базара в Бургас ще отидат за закупуване на необходими вещи за децата от ДОВДЛРГ - Средец, СУПЦ - Бата и Помощното Училище в Бургас.

Движение на българските майки е инициатор на много дарителски акции, с цел подпомагане на децата в институции в България. Фондацията е също така един от организаторите на инициативата „Гражданска подкрепа за ничиите деца”, както и партньор в проекта Защитено жилище „Заедно”.
Стремежът и на учредителите, и на доброволците към фондацията, е да се работи за преодоляване на социалната изолация на децата в домовете и зависимостта им от институцията. Затова голяма част от проектите и инициативите на Движение на българските майки, са свързани със осигуряване на социални контакти, помощ при развиването на умения и таланти, които да бъдат обществено презентирани и осигуряването на възможности за по-честото организирано излизане на децата извън границите на домовете, което да им даде информация и самочувствие.


Общи условия

Активация на акаунт