Къде в България има kneeling chair?

  • 1 814
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 762
Изглежда ето така

или поне знаете ли как се казва на български?

# 1
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Това някакъв фитнес уред ли се явява?  Thinking

# 2
  • Мнения: 762
Ами не.Офис стол се води.Днес го пробвах и е много удобен за човек застояващ се на компютъра (особено при чертаене или рисуване),защото държи гърба изправен,а и против задник е полезен.Собственикът му твърди че го е купил от como ,но аз не открих такъв.
Ето повече инфо,но нищо в родината не открих.

# 3
  • Мнения: 8 999
Ох, не знам защо, но прочетох cleening chair и ми стана любопитно как точно се чисти с този стол!
Мисля, че разбирачките от темата за Модерния дизайн го обсъждаха някъде.

# 4
  • Мнения: 762
Ми той не би трябвало да е кой знае колко модерен (май е от 70те) .А как се казва на български,защото аз в търсачките нямах никакъв успех?

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 231
В България не знам, но в ИКЕА ще го намериш със сигурност.

# 6
  • Мнения: 762
Ми не съм срещала в сайта им.Мислех,че ИКЕА сами си правят дизайна на мебелите.Имаш ли линк или нещо насочващо?

# 7
  • Мнения: 721
В България не знам, но в ИКЕА ще го намериш със сигурност.

Ето гръцкия каталог на ИКЕА http://ikeaeu.ecweb.is/08/mgr/, ако искаш да провериш, но със сигурност не съм виждала там.

Не мога да ти помогна, за съжаление, но ще следя темата

# 8
  • Мнения: 762
Ми то аз разглеждам английския,защото поне го разбирам,а на ИКЕА нещата ме кефят,защото лесно могат да се направят и някои от тях съм изплагиатствала (с авторски подобрения,разбира се Wink).Ама тоя стол (даже дървения) ми се стори много сложен.

Последна редакция: чт, 17 апр 2008, 10:48 от dimitriana

# 9
  • Варна
  • Мнения: 1 231
Бях напълно сигурна, че такъв ергономичен стол съм виждала в Икеа, но на търсачка не ми излиза въобще. newsm78
Извинявам се, ако съм те подвела.   Crazy

Общи условия

Активация на акаунт