Проблем с крачето, след удар

  • 805
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 042
Здравейте, знам, че проблемът няма да се реши във форума, но понеже в момента ми идват какви ли не мисли, реших да пусна тази тема.
Синът ми е на 3,5г и в края на миналата седмица си беше ударил крачето в ръба на леглото в детската градина /поне той така каза, госпожите не знаят/. Аз вечерта го видях, че накуцва и имаше леко синьо на крачето и една червеникава черта като от ръб, която си стоеше чак до вечерта при положение, че той се е ударил доста поорано. Направихме му компрес с риванол, сутринта чертата изчезна, за няколко дни и синьото избледня, крачето не го болеше, НО  започна да го влачи, да го замята като ходи. Казва, че не го боли. Водих го в понеделник при личната лекарка тя каза, че няма нищо видимо /което и аз виждам/ и, че щом не го боли значи не е нещо страшно. Да сме изчакали до следващата седмица, щяло да мине. Ето вече е сряда, а проблема си остава. Аз се притеснявам да не е нещо сериозно и да закъснеем с прегледа.
Някой имал ли е подобен проблем ?

# 1
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Няма да е зле да направите една снимка. Има скрити травми, които не личат. Не искам да те плаша, но според мен е добре да го снимат, за да се види какво става.

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
 PeaceНастоявай за снимка. Дано да няма нищо тревожно.

Общи условия

Активация на акаунт