Въпрос до мамите в USA

  • 1 050
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 285
Здравейте момичета,

може темата ми да не е за тук, но тъй като не знам къде другъде да попитам, се обръщам към вас.
 С детето ми ( на 1 год. и 4 месеца) ще пътуваме до Щатите и доста време ще останем там, и искам да ви питам как стоят нещата с памперсите там? Тъй като гърнето ни е още чуждо и не знаем и недоумяваме за какво се ползва, още сме на памперси. Разбрах че в Америка пелените били доста скъпи и не били като нашенските, ами са за многократна употреба май..... но не знам дали е така...
Моля мамите, които живеят в Америка да споделят..... ще съм Ви много благодарна!!!

Мерси предварително!!!

# 1
  • Мнения: 1 147
Няма страшно, и в Америка има памперси   Grinning
Продават навсякъде, включително и в обикновените супермаркети. Можеш да ги купуваш на едро от магазини от типа на Метро в България.
Цената зависи от размера и броя, ето тук можеш да провериш за детайли. Не знам каква марка ползвате, аз ползвам Памперс 2-ка, купувам 216 броя за около 35 долара.

http://www.toysrus.com/family/index.jsp?categoryId=2256102

# 2
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Не, не са като нашите - по-хубави са  Laughing Най-популярни са Pampers и Huggies, но има всякакви марки, даже и всяка по-голяма верига магазини си имат и собствена марка. Цените зависят според развасофките. Ето тук можеш да се ориентираш в цените http://www.diapers.com/, не са много по-различни от магазините. Ако във вашия щат има Wal-Mart или Target - това са хубави магазини за пазарене на всичко по принцип и често имат промоции на големите кутии с памперси. Като бяхме още в Щатите, винаги в Таргет имаше промоция и взимах безплатни кърпички със памперсите.

# 3
  • Мнения: 109
Разбрах че в Америка пелените били доста скъпи
Аз като си изчислявам цената на Памперс (такива ползвах и в България, таива ползвам и сега в САЩ) по-евтини ми излизат тукашните. Повече бройки - по-евтино.  Peace

# 4
  • Мнения: 1 783
Същите, които ги има в Бг, ги има и в САЩ. По-евтини са, качеството е същото. Можеш да ги купиш от всеки магазин, зависи в кой щат ще си - хранителни стоки, тези, за които е споменала Зора, Таргет и др. подобни, Уолмарт. Единствената разлика е, че размерите са в паунд, не в кг.

# 5
  • Мнения: 2 257
Единствената разлика е, че размерите са в паунд, не в кг.
В скобки ги има написани и килограмите, точно до паундовете.

А какъв е митът за
и не били като нашенските, ами са за многократна употреба май.....
Laughing

# 6
  • Мнения: 7 837
Щатите са в рецесия, няма митове, няма легенди. Ползва се, изцежда се, изстъргва се и се слага пак.

# 7
  • Мнения: 109
Щатите са в рецесия, няма митове, няма легенди. Ползва се, изцежда се, изстъргва се и се слага пак.
  Joy

Може би нещо подобно - Fuzzi Bunz

# 8
  • Мнения: 285
Благодаря Ви момичета, за споделеното.

Разбира се, че и в Щатите има пелени, но ми бяха казали, че са нещо като гащички, които си се перат и са по-скъпи от нормалните еднократни пелени.
Инфото ми е ценно,  има WallMart в щата, в който ще бъдем.

# 9
  • Мнения: 1 147
Не го мисли изобщо, памперсите тук са под път и над път.

# 10
  • Мнения: 3 478
Вече си получила нужното инфо, но да ти кажа само, че миналата година като си бяхме в БГ тамошният Памперс ми беше по-скъп от тукашния.

Общи условия

Активация на акаунт