Помогнете-почивка с деца в Троян или Велинград?И там-къде?

  • 1 207
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 123
Ако някой има впечатления пресни от двете градчета и конкретно от някой хотел в тях,моля,да помогне.Трябва да заведа децата на планина/ние живеем до морето/,но се колебая.Помогнете ми с информация!Моля ви пишете.
Благодаря ви.
П.С.Пишете ми за места удобни за малки деца,като не е задължително да е много евтино. Peace

# 1
  • Мнения: 562
Виж с търсачката. Мисля, че има доста теми за Велинград и Троян  newsm78
Моите впечатления са само от хотел "Рич" - Велинград. Много сме доволни, особено детето  Wink

# 2
  • Плевен
  • Мнения: 251
през уикенда бяхме във Велинград в хотел Двореца. Бяхме с две деца на по 3 години и едно бебе на 3 месеца. Идеално е за малки деца, вътрешният басейн е супер подходящ. Вечер вечеряхме в механата на хотел Рич, имаше детски кът и детегледачка до полунощ. горещо ти го препоръчвам.

# 3
  • Мнения: 8 769
Аз бих ти препоръчала местенце около Троян. Във Велинград ходихме тази есен и не останах очарована.
Погледни темите за Троян и местата наоколо. Има една вила Колор-много я хвалят, особено за семейство с деца било много добре.

# 4
  • Мнения: 123
Проверих всички места които сте ми препоръчали и наистина си струват.Сега остана да избера.Много ви благодаря.Очаквам и други мами да си кажат думата.Имам седмица на разположение.

Общи условия

Активация на акаунт