има ли такова детско легло в България?

  • 1 186
  • 12
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 704
издърпва се според големината на детето.


http://www.ikea.com/gb/en/catalog/products/S69847510

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Не съм виждала такова легло. Много ми хареса.

# 2
  • Мнения: 606
Освен да го поръчаш на дърводелец.....

# 3
  • Мнения: 6 582
Точно такова не знам дали има, но stokke имат разни интересни мебели, които се разпъват и имат доста функции.


http://www.stokke.com/specifications.asp?na=BG&la=EN&p=Sleepi&div=C

# 4
  • Мнения: 791
Хмм, интересно легло, но дали плоскостите отдолу под матрака в сгънат вариант са една върху друга, така ли е  Thinking , и кво - сменяш големината на матрака според възрастта ли  Grinning 

# 5
  • София
  • Мнения: 384
Видях същото,но в Икеа-Букурещ.
И на мен ми направи впечатление.

Май не помогнах много Embarassed

# 6
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не съм виждала такова, но и не ми се вижда функционално- трябва да сменяш матрака често.

# 7
  • София
  • Мнения: 2 952
Каквото се провада в Солун, все едно се продава в Бг - та сигурно има  Simple Smile
И на мен ми е интересно как е решен въпроса с матрака - сменя ли се, разтяга ли се?

# 8
  • Мнения: 1 671
И аз се чудя за матрака. Сигурно трябва да се купува нов всеки път щом се разтегне.  newsm78

# 9
  • Мнения: 6 039
в Икеа има няколко модела такива легла. Разпъват се в 3 размера - Матрака в Икеа е на 3 части, 2 къси и 1 дълга, според мен никак е е удобно. Детето ми спи на такова легло /метално/ което е на 2тия размер и поръчахме матрак, за следващия размер, който се очаква да променим след около 6-7години, ще купим нов матрак.

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 704
Благодаря на всички! Явно в България няма...

# 11
  • Мнения: 1 103
Не съм виждала

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 2 508
Има едни подобни легла, шведски май бяха newsm78 в Хиполенд. Много ми харесаха, а никак не бяха и скъпи. Даже щяхме да купуваме, но няма къде да ги сложим в момента.

Общи условия

Активация на акаунт